Vispasaules tīrības diena Salas novadā
12:41, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Vīgants

15. septembris - Vispasaules tīrības diena

Šī gada 15. septembrī norisināsies Vispasaules tīrības diena - World Clean Up Day. Plānots, ka Pasaules talkā iesaistīsies brīvprātīgie no 150 valstīm. Lielās talkas organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus šajā dienā stādīt kokus gan ..

Ceļu remonti Salas novadā
11:46, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Projekti , Vīgants

Ceļu pārbūve Salas un Sēlpils pagastos

Vienlaicīgi īstenojot divus Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektus, Salas novadā tiek veikta pašvaldības ceļu Mežmaļi - Dekšņi  un Kaijas - Pūķupīte  infrastruktūras pārbūve. Minētie ceļi ir i..

Dalīto atkritumu savākšanas punkti Salas novadā
00:00, 01.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Vīgants

Dalīto atkritumu savākšanas punkti Salas novadā

Salas novadā ir izvietoti dalīto atkritumu savākšanas konteineri šādos punktos: Viesturu iela 8 Susējas iela 20 Skolas iela 3  Alejas iela 7  Kalna iela 3  Jaungravāni Ošānu iela 8a Biržu iela 8  Biržu iela 11..

Pirms apkures sezonas iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!
01:14, 28.Septembris, 2018 , Dažādi , Vīgants

Pirms apkures sezonas iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!

Pēc pavadītas siltas un saulainas vasaras, laiks strauji ir kļuvis vēsāks, un kā liecina pieredze, katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem d..

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa Salas novadā
01:39, 29.Janvāris, 2018 , Novada ziņas , Vīgants

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa Salas novadā