Uzmanieties! Paredzami transporta kustības ierobežojumi Salas ciemā!
11:14, 03.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Vīgants

Uzmanieties! Paredzami transporta kustības ierobežojumi Salas ciemā!

Sakarā ar akciju sabiedrības “GASO” gāzes pievades regulēšanas punktu plānveida nomaiņas darbiem, būs transporta kustības ierobežojumi Salā, Ābeļu ielā, iepretim Skolas ielai 2A. Paredzētais remontdarbu laiks 04.12 – 05.12.20..

Par grants ceļu pārbūvi Salas novadā
09:48, 10.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Projekti , Vīgants

Par grants ceļu pārbūvi Salas novadā

Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” tiek atbalstīta pašvald..

Pirms apkures sezonas parūpējies par sava mājokļa ugunsdrošību!
14:04, 07.Oktobris, 2019 , Dažādi , Vīgants

Pirms apkures sezonas parūpējies par sava mājokļa ugunsdrošību!

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Iestājoties rudenīgam un vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas ir saistīti ar apkures lieto&scar..

VUGD aicina parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību!
10:04, 01.Oktobris, 2019 , Dažādi , Veselība , Vīgants

VUGD aicina parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību!

Šodien, 1.oktobrī, tiek atzīmēta Starptautiskā senioru diena, kuras ietvaros Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību! Ik gadu liela daļa no ugunsgrēkos bojā..

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā
08:49, 06.Septembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Vīgants

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā