VUGD aicina parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību!
10:04, 01.Oktobris, 2019 , Dažādi , Veselība , Vīgants

VUGD aicina parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību!

Šodien, 1.oktobrī, tiek atzīmēta Starptautiskā senioru diena, kuras ietvaros Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību! Ik gadu liela daļa no ugunsgrēkos bojā..

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā
08:49, 06.Septembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Vīgants

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā