Darba laiks jūnijā Salas novada pašvaldībā un tās iestādēs
08:51, 18.Jūnijs, 2021 , Novada ziņas , Vīgants

Darba laiks jūnijā Salas novada pašvaldībā un tās iestādēs

Darba laiks Salas novada pašvaldībā Salas novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu  apkalpošanas centrā SIA “Vīgants”   19. jūnijā no pulksten 8.00 līdz 14:00   22. jūnijā no pulksten 8.00 līdz 14..

Jūnijā būs izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā Sēlpils pagastā
21:16, 15.Jūnijs, 2021 , Vīgants

Jūnijā būs izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā Sēlpils pagastā

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 354, darba diena no piektdienas, 2021. gada 25. jūnija tiek pārcelta uz sestdienu, 2021. gada 19.j ūniju. SIA “Vīgants” informē, ka daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, individuālajām mājām, ..

Lasīt vairāk
Latvijas Valsts Ceļi sniedz ziņojumu par Salas novada pašvaldības autoceļu uzturēšanu
12:44, 03.Jūnijs, 2021 , Novada ziņas , Vīgants

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts Ceļi" snieguši uzturēšanas darbu pārbaudes ziņojumu par Salas novada pašvaldības autoceļu uzturēšanu. Salas novada pašvaldības pārziņā ir 171,597 ..

Maijā būs izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā Salas pagastā
10:33, 23.Aprīlis, 2021 , Dažādi , Vīgants

Maijā būs izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā Salas pagastā

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojums Nr. 3543, darba diena no pirmdienas, 2021. gada 3. maijā tiek pārcelta uz sestdienu, 2021. gada 8. maiju. SIA “Vīgants” informē, ka daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, individuālajām mājā..

Darba vakance Namu apsaimniekotājam SIA Vīgants

SIA “Vīgants” Reģ.Nr. 55403000931 Susējas iela 9, Sala, Salas pag., Salas nov.   Aicinām pievienoties mūsu komandai NAMU APSAIMNIEKOTĀJU Darba pienākumi: nodrošināt un veikt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu un ..

Sākas atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talku pieteikšana
09:34, 29.Marts, 2021 , Jaunumi , Vīgants

Sākas atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talku pieteikšana

Sākot ar šodienu, mēnesi pirms Lielās Talkas, kas norisināsies 24. aprīlī,  visiem talkotājiem ir iespēja pieteikt savas talkas talkošanas tiešsaistes kartēs Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv sadaļā “Kartes”..