Šķīdoņa dēļ masas ierobežojumi ieviesti 428 valsts autoceļu posmos

Turpinoties pavasara atkusnim, daudzviet uz grants autoceļiem iestājies šķīdonis, tāpēc autotransporta masas ierobežojumi ir ieviesti jau 428 valsts autoceļu posmos ar grants segumu. Masas ierobežojumus turpina ieviest, izvērtējot katra ceļa f..

Lasīt vairāk
Ieviesti pagaidu satiksmes ierobežojumi kravas autotransportam uz Salas novada pašvaldības ceļiem

Iestājoties pavasara šķīdonim, grants seguma autoceļa nestspēja samazinās un tiek ieviesti pagaidu satiksmes ierobežojumi kravas autotransportam. Salas novada pašvaldība informē, ka no š.g. 26. februāra masas ierobežojumi noteikt..

Pasaules Dabas Fonds meklē Klimata vēstnieku
10:26, 19.Februāris, 2021 , Izglītība , Jaunatne , Vīgants

Pasaules Dabas Fonds meklē Klimata vēstnieku

Gaidot pasaulē vērienīgāko vides akciju, Zemes stundu, jau tradicionāli ikviens Latvijas iedzīvotājs var pieteikties konkursam “Klimata vēstnieks 2021”. Konkursu organizē Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar uzņēmumu Tetra Pak. Konkursa orga..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldības dzīvokļos ierīko dūmu detektorus
20:03, 01.Februāris, 2021 , Novada ziņas , Vīgants

Pašvaldības dzīvokļos ierīko dūmu detektorus

Ņemot vērā Ugunsdrošības noteikumus, kas paredz, ka visos mājokļos jābūt uzstādītiem autonomiem dūmu detektoriem, Salas novada pašvaldības SIA „Vīgants” iegādājusies un nodevusi lietošanā dūmu detektorus ap 200 p..

Lasīt vairāk
Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!
15:37, 08.Janvāris, 2021 , Dažādi , Vīgants

Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!

Attēlā Jotul krāsnī cilvēks liek malku.   Iestājoties vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas saistīti ar apkuri. Ugunsgrēku iespējamie izcelšanās iemesl..

Sadzīves atkritumu poligona
12:29, 29.Decembris, 2020 , Jaunumi , Vīgants

Sadzīves atkritumu poligona "Dziļā vāda" atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu izcenojumi no nākamā gada 1. janvāra