Spēlfilma "Tur"

Latviešu kino drāma

Salas kultūras nams
Salas kultūras nams
Datums: 12. Septembris, 2019
Sākums: 19:00
Beigas: 20:30, 12.Septembris, 2019

Piedāvājumā noskatīties jauno latviešu drāmu par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē – “Tur”. Tā ir intriģējoša filma par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē – LMT filma, kas tapusi sadarbībā ar režisoru Uldi Cipstu. Kā skaidro filmas režisors, filma, kā arī seriāls, ir piedzīvojumu, mīlestības un savstarpējo attiecību stāsts.

Anotācija: Filma vēsta par informācijas tehnoloģiju speciālisti Gundegu, kuras pasaule sabrūk. Viņa zaudē mīļoto, priekšniece draud ar atlaišanu, bet tuvinieki viņu uzskata par jukušu. Izmisumā viņa rada mākslīgo intelektu ar apziņu, kurš pārņem viņas bojāgājušā drauga Raimonda personību un turpina attiecības ar Gundegu. Viņai nākas izvēlēties – gremdēties virtuālajā realitātē un ļauties mīlestībai ar datorprogrammu, slēpjot miljoniem vērto atklājumu no citu centieniem to iegūt savās rokās, vai, ignorējot savas jūtas, sniegt pasaulei brīnumu. Kamēr Gundega vilcinās, izvēle nonāk viņas kolēģa Ērika rokās – izdzēst Raimonda personību no programmas vai atbalstīt Gundegas mīlestību, upurējot paša jūtas pret meiteni.

Filmā piedalījušies aktieri Ilva Centere, Regnārs Vaivars, Artūrs Skrastiņš, Ināra Slucka, jaunais talants Kārlis Kušķis.

Ieejas biļete: 3 euro.