Salas vidusskola iepriekšējā gada nogalē dāvinājumā saņēma 6000 sejas aizsargmasku

08:55, 13.Janvāris, 2021 , Izglītība , Veselība
Salas vidusskola iepriekšējā gada nogalē dāvinājumā saņēma 6000 sejas aizsargmasku
Attēlā Salas vidusskolas direktore Sanita Madalēne pie dāvātajām Baltic Masks pakām

Pagājušā gada decembra sākumā uzņēmums respiratori.lv izsludināja Ziemassvētku akciju, ar vēlmi dāvināt 6 000 Baltic Masks 3 slāņu sejas aizsargmasku kādam Facebook lietotāju izvēlētam uzņēmumam, skolai u.c.

Lai piedalītos izlozē, vajadzēja sekot respiratori.lv lapai Facebook portālā; dalīties ar šo ierakstu un komentāros ierakstīt, kurai iestādei Facebook lietotājs vēlētos uzdāvināt 6000 sejas aizsargmasku.

Izlozētajai personai bija paredzēts dāvināt auduma sejas masku ar personalizētu dizainu un izvēlētajam uzņēmumam vai skolai dāvināt 6 000 sejas aizsargmasku.

Uzvarētājs tika izlozēts 23. decembrī,  - aplikācijā izlozējot vienu komentāru.

Par konkursa uzvarētāju tapa Diāna Grandāne (Salas vsk. 3. klases skolnieces Katrīnas mamma), kura dāvanā saņēma personalizētu auduma sejas aizsargmasku. Savukārt 6 000 sejas aizsargmasku saņēma Diānas izvēlētā Salas vidusskola. Mīļš paldies viņai par to!

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: +371 29156210
E-pasts: referente@salas.lv

Salas vidusskola no respiratori.lv saņēma 6000 Baltic Masks sejas aizsargmaskas, decembrī, 2020.