Salas novada dome atbalsta labdarības akciju "Dzīvo vesels"

09:49, 01.Novembris, 2019 , Novada ziņas , Veselība
Salas novada dome atbalsta labdarības akciju

Salas novada dome 2019. gada 31. oktobra sēdē  izskatījusi Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Krapa vēstuli  ar aicinājumu finansiāli atbalstīt labdarības akciju “Dzīvo vesels”.

Akcija Jēkabpilī notiks jau ceturto reizi, tās ietvaros plānots sniegt bezmaksas konsultācijas un nodrošināt nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas mazāk aizsargātajām sociālajām grupām Jēkabpils pilsētā un apkārtējos  novados, tostarp Salas novadā dzīvojošiem pensionāriem, invalīdiem un politiski represētām personām. Konsultāciju un operāciju veikšana plānota no šā gada 11. līdz 13. decembrim. Akcijas trīs dienās plānots veikt 20 un vairāk operācijas, kā arī konsultēt pacientus ar pleca, ceļa un gūžas locītavu deģeneratīvām izmaiņām, traumām vai muskuļa cīpslu, saišu plīsumiem.

Labdarības akcijā iesaistīsies arī Jēkabpils reģionālā slimnīca, piedāvājot savu infrastruktūru konsultāciju nodrošināšanai un ķirurģisko manipulāciju veikšanai.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība savā budžetā paredzējusi 5 000 euro akcijas “Dzīvo vesels” finansiālam atbalstam. Salas novada dome lēmusi atbalstīt labdarības akciju “Dzīvo vesels”, piešķirot 1 000 euro.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Mob. tālrunis: +371 29156210
E-pasts: referente@salas.lv