Kur saņemt Covid-19 sertifikātu par vakcinēšanos iedzīvotajiem, kas nelieto internetu?

10:40, 06.Jūlijs, 2021 , Veselība

Iedzīvotāji, kuri nelieto internetu vai nevar pieslēgties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv ar internetbanku vai citu piekļuves līdzekli, savus digitālos Covid-19 sertifikātus var saņemt:

Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Susējas ielā 9, Sala, Salas pagasts, Jēkabpils novads, LV-5230.

Tālrunis uzziņām: 669 54845. E-pasts uzziņām: sala@pakalpojumucentri.lv

Sertifikātu saņemšanas kārtība Klientu apkalpošanas centros:

Pirms došanās uz klientu apkalpošanas centru vai informācijas centru, ar to ir jāsazinās, lai uzzinātu klientu apkalpošanas kārtību Covid-19 epidēmijas apstākļos. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība). Ierodoties klientu apkalpošanas centrā, būs jāaizpilda un jāparaksta veidlapa. Darbinieks vizītes laikā sagatavos iedzīvotāja digitālo Covid-19 sertifikātu un izsniegs to papīra formātā.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Jēkabpils novada pašvaldība
Tālrunis: +371 29156210