Iespēja pārbaudīt redzi un pasūtīt brilles 11. septembrī, Salas ciemā

Redzes aprūpes speciālists izmanto mobilo optometrijas instrumentu komplektu, kas ļauj optometristam veikt visus nepieciešamus izmeklējumus pacienta dzīves vietā

14:06, 05.Septembris, 2020 , Veselība
Iespēja pārbaudīt redzi un pasūtīt brilles Salas ciemā, Salas novadā

Rūpēties par sevi nozīmē rūpēties arī par savu redzi un acu veselību. Vēlams reizi gadā pārbaudīt redzi, pat tad, ja šķiet, ka redzes asums ir labs.

Redzes aprūpes speciālists ir acu ārsts vai optometrists, kas veic gan redzes funkciju izmeklējumus, gan briļļu receptes izrakstīšanu, gan acu slimību skrīningu, gan konsultē visos jautājumos, kas ir saistīti ar redzi.

Ja ir nepieciešamas briļļes, speciālists izraksta briļļu recepti, atsevišķos gadījumos iespējams pielāgot arī citus optiskos palīglīdzekļus.

Ja pacientam ir nopietnas patoloģiskās izmaiņas acīs, brilles vairs neder. Tāpat tiek sniegtas konsultācijas par redzes higiēnu, darba režīmu un darba vietas iekārtošanu.

SIA Mobile Optic piedāvajums:
  • Pasūtot brilles, redzes pārbaude ir BEZ MAKSAS;
  • Nepasūtot brilles redzes pārbaude, 10 euro;
  • Vislētākas brilles izmaksā 39 euro;
  • Briļļu ietvari, sākot no 19 euro;
  • Briļļu lēcas, sākot no 14 euro par divām lēcām (cena attiecas uz noliktas sfēriskām lēcam un var mainīties atkarībā no receptes);
  • Briļļu izgatavošana 6 euro.

Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai redzes aprūpes speciālists būs nodrošināts ar individuālās aizsardzības līdzekļiem un tiek veikta instrumentu dezinfekcija atbilstoši drošības noteikumiem.

11. septembrī, Salas kultūras namā no plkst. 12.00 tiek piedāvāta iespēja pārbaudīt redzi pie profesionāla optometra, ja būs vēlme, - arī pasūtīt brilles. Pieteikšanās kontakti - afišā.