Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 ierobežojošajiem pasākumiem
10:46, 15.Decembris, 2020 , Veselība

Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 ierobežojošajiem pasākumiem

Lai skatītu plakātu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā līdz kontrolējamai robežai, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, valdība no š.g. 9...

Lasīt vairāk
Salas novadā pēdējo divu nedēļu laikā reģistrēti 13 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19
09:36, 14.Decembris, 2020 , Veselība

Attēlā: Covid-19 izplatības ķēdes piemērs (SPKC, 2020) Salas novadā pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 reģistrēti 13 saslimšanas gadījumi, pēdējās diennakts laikā reģistrēts viens saslimšanas gadījums. Savukārt kopējais saslimušo ..

Lasīt vairāk
VUGD atgādina: atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!
09:18, 12.Decembris, 2020 , Veselība

VUGD atgādina: atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!

Laikā, kad uz ūdenstilpēm veidojas ledus kārta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina būt piesardzīgiem, jo ledus kārta joprojām ir ļoti plāna un atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!  Ik gadu ziemas periodā vairāk..

Norisināsies higiēnisko sejas masku izdale mazaizsargātām personām
09:17, 13.Novembris, 2020 , Veselība

Norisināsies higiēnisko sejas masku izdale mazaizsargātām personām