Uzņēmumu reģistrā atvērti 14 ar uzņēmējdarbību saistīti reģistri

10:33, 22.Oktobris, 2020 , Uzņēmējdarbība
Uzņēmumu reģistrā atvērti 14 ar uzņēmējdarbību saistīti reģistri

Šī gada sākumā Uzņēmumu reģistrs atvēra savā pārziņā esošos 14 ar uzņēmējdarbību saistītos reģistrus. 30 gadu laikā reģistros uzkrātā informācija par uzņēmumiem un organizācijām, kā arī cilvēkiem, kas darbojas uzņēmumu un organizāciju vārdā, kļuva brīvi un bez maksas pieejama ikvienam Uzņēmumu reģistra informācijas tīmekļvietnē https://info.ur.gov.lv/, kā arī valsts informācijas sistēmu savietotājā.

Klienti arvien vairāk izmanto bezmaksas pašapkalpošanās iespējas informācijas tīmekļvietnē. Tomēr reizēm klienti prasa papīra izziņu (papīra izziņa joprojām ir maksas pakalpojums), norādot, ka izziņa nepieciešama iesniegšanai kādā valsts vai pašvaldības iestādē vai kapitālsabiedrībā.

Tāpēc aicinām primāri informācijas iegūšanai izmantot informācijas tīmekļvietni https://info.ur.gov.lv/, un papīra izziņas vietā izvēlēties aktuālās vai vēsturiskās informācijas aplūkošanu informācijas tīmekļvietnē.

Atbilstoši likuma “Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru” 4.11 pantam, informācijas tīmekļvietnē https://info.ur.gov.lv/ publicētā informācija ir patiesa un ticama, un atbilst Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra vesto reģistru ierakstiem un citām reģistrētajām ziņām.

Savukārt, Uzņēmumu reģistra pakalpojumu apraksti, tāpat kā līdz šim, pieejami Uzņēmumu reģistra oficiālajā tīmekļvietnē www.ur.gov.lv

UZMANĪBU!

Informējam, ka Uzņēmumu reģistrā apkalpošana klātienē kopš marta ir slēgta. Visi pakalpojumi pieejami attālināti. Agrāko reģionālo nodaļu darbinieki turpinās attālināti apkalpot visu Latviju, atrodoties savā pilsētā.

 

Informāciju ievietoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: +371 6523778; mob. tālrunis: +371 29156210
E-pasts: referente@salas.lv