Sācis darboties VID atbalsta tālrunis COVID-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem

14:30, 25.Marts, 2020 , Jaunumi , Uzņēmējdarbība
Sācis darboties VID atbalsta tālrunis COVID-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem

 

Lai sniegtu operatīvu un izsmeļošu informāciju visiem uzņēmējiem, kuru darbību  ietekmējusi COVID-19 pandēmija, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no šī gada 25. marta sāk darboties īpaši tam izveidota atbalsta tālruņa līnija 67120020.

Šis tālrunis darbosies darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.15 līdz plkst. 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.15 līdz plkst.15.45.

Zvanot uz to, ikviens uzņēmējs un saimnieciskās darbības veicējs varēs saņemt VID konsultantu atbildes uz jautājumiem par to, kādas atbalsta iespējas nodokļu jomā ir pieejamas, un kā tās saņemt gadījumā, ja uzņēmējdarbību ir skārusi COVID-19 izraisītā krīze.

Vienlaikus jautājumus var uzdot arī rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”. 

Aktuālā informācija par atbalsta pasākumiem nodokļu jomā, saistībā ar COVID-19 izraisītajām grūtībām un iespēju tiem pieteikties, pieejama arī VID vietnē www.vid.gov.lv sadaļā “COVID-19”, kā arī Finanšu ministrijas vietnē www.fm.gov.lv sadaļā “COVID-19”.

Par visiem citiem VID kompetences jautājumiem, kas neattiecas uz atbalsta pasākumiem saistībā ar COVID-19, lūdzam arī turpmāk zvanīt uz līdzšinējo VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kur, tāpat kā līdz šim, iespējams saņemt atbildes par šādām tēmām: “Nodokļi un EDS”, “Muita”, “Akcīzes nodoklis un akcīzes preču aprite” un “Informācija valsts amatpersonām”, kā arī uzdot savu jautājumu rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”. 


Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa
Tālruņi: +371  67122668, +371 67122670

www.vid.gov.lv