Sociālā uzņēmējdarbība deinstitucionalizācijas procesa turpināšanai

Lai veiksmīgi turpinātu deinstitucionalizācijas (DI) procesu Zemgalē un turpinātu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu tīkla izveidi, ļoti būtiska loma ir pašvaldību sadarbībai ar nevalstisko sektoru un sociālajiem uzņēmumiem. Sociālie uzņē..

Lasīt vairāk
LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus
18:44, 24.Februāris, 2021 , Uzņēmējdarbība

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus arī no Salas novada

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori visā Latvijā izziņo 2021. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās. Pieteikumu pieņemšana dalībai biznesa atbalsta programmās būs atvērta n..

Lasīt vairāk
LPS tiešsaistes tikšanās ar ekonomikas ministru par atbalstu uzņēmējiem un ekonomisko situāciju
14:25, 15.Februāris, 2021 , Uzņēmējdarbība

12. februārī Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) un Ekonomikas ministrija (EM) rīkoja videokonferenci par valsts atbalstu uzņēmējiem. Pasākumā piedalījās ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, pašvaldību vadītāji un pārstāvji u..

Seminārs par dīkstāves atbalstu skaistumkopšanas nozares darbiniekiem
14:12, 29.Janvāris, 2021 , Uzņēmējdarbība

Seminārs par dīkstāves atbalstu skaistumkopšanas nozares darbiniekiem

Lai sniegtu efektīvāku un plašāku atbalstu skaistumkopšanas nozarei, kam saistībā ar noteiktajiem Covid-19 drošības pasākumiem darbība ir apturēta pilnībā, ir paplašināti dīkstāves atbalsta pasākumi šajā noza..

Zemgalē nosauc gada krietnākos uzņēmējus, bet cildināšanu atliek līdz pavasarim
08:51, 14.Decembris, 2020 , Uzņēmējdarbība

Zemgalē nosauc gada krietnākos uzņēmējus, bet cildināšanu atliek līdz pavasarim

Zemgalē, kas ir izteikts lauksaimnieku un pārtikas ražotāju reģions, tradicionāli rudenī, kad lauki nokopti un augsne sagatavota nākamajai ražai, Plānošanas reģions un Uzņēmējdarbības atbalsta centrs organizē krietnāko uzņēmēju godināša..

Tiešsaistē norisināsies Zemgales Biznesa diena
15:46, 26.Novembris, 2020 , Uzņēmējdarbība

Tiešsaistē norisināsies Zemgales Biznesa diena

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! 1. decembrī tiešsaistē norisināsies Zemgales Biznesa diena, kurā kopā ar ekspertiem diskutēsim par aktuālo uzņēmējdarbībā šodien un 2021. gadā: Tēma:  KĀ SAGAT..