Paziņojums par SIA “Miķelāni bekons” sabiedrisko apspriešanu grozījumiem A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā
09:35, 17.Maijs, 2021 , Uzņēmējdarbība

SIA “Miķelāni bekons”, reģ. Nr. 48503015657, juridiskā adrese: “Miķelāni”, Salas pagasts, Salas novads, ir sagatavojusi un iesniegusi iesniegumu grozījumiem A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā Nr. DA13IA0002, k..

Lasīt vairāk
Pieslēdzies Iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”
12:30, 15.Aprīlis, 2021 , Uzņēmējdarbība

Pieslēdzies Iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies 22.-23.&nbs..

Lasīt vairāk
Covid-19 krīzes skartos uzņēmējus un NVO var atbrīvot no valstij un pašvaldībai piederošo telpu nomas maksas

Uzņēmēji un citas organizācijas, kuru saimnieciskā darbība cietusi valdības noteikto drošības pasākumu Covid-19 izplatības ierobežošanas dēļ, var lūgt atbrīvojumu no nomas maksas vai tās samazinājumu, ja telpas tiek nomātas valsts vai p..

Lasīt vairāk
Tiešsaistes pasākums uzņēmējiem par digitālās transformācijas veicināšanu
18:52, 29.Marts, 2021 , Uzņēmējdarbība

Tiešsaistes pasākums uzņēmējiem par digitālo inovāciju veicināšanu

15. aprīlī elektronikas un datorzinātņu institūts organizē tiešsaistes pasākumu  uzņēmējiem “DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs”, - īpaši mazajiem un vidējiem,-  kuri strādā ražojošajās no..

Lasīt vairāk
Sociālā uzņēmējdarbība deinstitucionalizācijas procesa turpināšanai

Lai veiksmīgi turpinātu deinstitucionalizācijas (DI) procesu Zemgalē un turpinātu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu tīkla izveidi, ļoti būtiska loma ir pašvaldību sadarbībai ar nevalstisko sektoru un sociālajiem uzņēmumiem. Sociālie uzņē..

Lasīt vairāk
LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus
18:44, 24.Februāris, 2021 , Uzņēmējdarbība

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus arī no Salas novada

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori visā Latvijā izziņo 2021. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās. Pieteikumu pieņemšana dalībai biznesa atbalsta programmās būs atvērta n..