Salas vidusskolas skolēniem panākumi Skolu orientēšanās kausa sacensībās

09:29, 18.Aprīlis, 2019 , Sports , Izglītība , Nevalstiskās organizācijas
Salas vidusskolas skolēniem panākumi Skolu orientēšanās kausa sacensībās

10. aprīlī Mežaparkā jau ceturto reizi aizvadīts ikgadējais Latvijas skolu orientēšanās kauss, kas šogad pulcēja teju 800 skolēnus no 92 Latvijas skolām.

Sacensības uzsākās ar kvalifikācijas skrējienu, kurā startēja arī OSK “Sēlijas mežs” jaunie orientieristi - Rihards Krastiņš, Mikus Nenišķis, Nauris Pinne, Rēzija Kalniņa, Daniela Krasovska, Kitija Elksne, Kristiāns Lipskis, Renārs Lucijanovs, Laine Odzileviča, Agate Šicāne, Mārtiņš Frīdis Lūks, Elza Bojāre, Tabita Tīna Lūka un Laura Nikola Pinne.

Konkurence katrā no vecuma grupām bija šim sporta veidam neraksturīgi augsta - aptuveni 90 bērni katrā no vecuma grupām. Tiesības startēt starp divpadsmit pusfinālistiem sīvā cīņā izcīnīja Rēzija Kalniņa, Daniela Krasovska, Kitija Elksne, Laine Odzileviča, Agate Šicāne un Elza Bojāre.

Par prieku līdzjūtējiem “Sēlijas meža” sportistu cīņa ar pusfināla skrējienu nebeidzās, un četras no pusfinālistēm bija vērojamas arī sacensību kulminācijā - finālskrējienā, kurā piedalījās tikai seši ātrākie skrējēji no katras vecuma grupas. Agates un Laines pūles vainagojās ar kāpšanu uz pjedestāla otrā un trešā pakāpiena, savukārt Danielai - 5. vieta, Kitijai – 6. vieta. 

Avots: OSK "Sēlijas mežs" mājaslapa