Salas novads aicina uz aktīvu atpūtu

Orientēšanās sporta sacensības

23:13, 16.Novembris, 2017 , Sports , Projekti
Salas novads aicina uz aktīvu atpūtu

 

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/048  "Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā "

Salas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus  patīkami izkustēties svētku brīvdienā 20.novembrī pulksten 9:00 svaigā gaisā un redzēt mazliet vairāk no Salas novada dabas!

Orientēšanās sporta sacensības „Orientieris Salas novadā”. 

Lai ir ērts apģērbs un sporta apavi. Nepastāv nekādi vecuma vai sportiskās sagatavotības ierobežojumi, jo ikviens interesents, arī iesācējs var nākt uz Salas vidusskolas sporta zāles vestibilu, kur orientēšanās sporta guru biedrība “Orientēšanās Sporta Klubs Sēlijas mežs” profesionālu treneru vadībā instruēs kartes apzīmējumu lasīšanā, kartes noorientēšanās un virziena noteikšanā, ceļu izplānošanā, atzīmēšanās sistēmas pielietošanā. 

Praktiskās orientēšanās nodarbības Salas ciemā: pārvietošanās apvidū, kontrolpunktu uzstādīšana un meklēšana. Plānota tējas pauze. Dalībnieku apbalvošana.

Būs iespēja trenēties ar rollerslēpēm. Pasākuma kopējais ilgums 8 akadēmiskās stundas.

Pasākumā jāveic dalībnieku reģistrācija, jo sporta sacensības „Orientieris Salas novadā” tiek organizētas  Eiropas Sociālā fonda projekta  Nr. 9.2.4.2/16/I/048  "Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā " ietvaros.


Informāciju sagatavoja: Ligita Kadžule
Amats: Projekta vadītāja 
Kontakttālrunis: 25460441
E-pasts: ligita.kadzule@gmail.com