Orientēšanās sacensības no Sēlpils pagasta "Arbidāniem" pārceltas uz Sēlijas ciema centru

14:14, 13.Septembris, 2019 , Sports , Kultūra , Tūrisms
Orientēšanās sacensības no Sēlpils pagasta

Rēķinoties ar prognozētajiem nepiemērotajiem laika apstākļiem rīt, 14. septembrī, orientēšanās sacensības, pasākuma "Eiropas kultūras mantojuma diena 2019" pie Strūves ģeodēziskā loka punkta "Arbidāni", Sēlpils pagastā, Salas novadā ietvaros, tiek pārceltas uz Sēlijas centru Sēlpils pagastā, Salas novadā.

Pulcēšanās pie Sēlpils kultūras nama, orientēšanās sacensību starts plkst. 10.00.

Plkst. 10.30 došanās uz "Arbidāniem", dalībai pasākuma 1. daļā un balvu saņemšanai par dalību orientēšanās sacensībās. Pasākums sāksies plkst. 11.00.

Pēc norises pie Strūves ģeodēziskā loka punkta "Arbidāni", visi sportotāji un pasākuma dalībnieki aicināti doties uz Sēlpils kultūras namu nobaudīt Sēlijas smeķi, un sasildīties pie tējas ar pīrāgiem.

Lūgums sagatavoties lietainiem laika apstākļiem, no automašīnu stāvvietas līdz punktam varēs nokļūt, ejot pa meža taku.