Labklājības ministrijas aptauja par sportu personām ar invaliditāti

14:52, 08.Oktobris, 2019 , Dažādi , Sports
Labklājības ministrijas aptauja par sportu personām ar invaliditāti

ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām 30. panta 5. daļā ir noteiktas personas ar invaliditāti tiesības piedalīties atpūtas, brīvā laika un sporta pasākumos. LR Labklājības ministrija organizē aptauju, kuras rezultāti palīdzēs novērtēt, cik lielā mērā cilvēki ar invaliditāti sporto vai iesaistās sportiskās/fiziskās aktivitātēs, un izdarīt secinājumus par minētā konvencijas panta reālo situāciju valstī.

Tāpat aptaujas rezultāti palīdzēs noteikt, kādi uzlabojumi ir nepieciešami, lai cilvēki ar invaliditāti varētu iegūt informāciju par iespējām nodarboties ar sev vēlamu sporta veidu valstī un savā novadā. 

Aptauja ir anonīma un tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Aptaujā lūdzam piedalīties bērnus un pieaugušos cilvēkus ar invaliditāti. Jau iepriekš pateicamies par atsaucību!

Lai piedalīties aptaujā, spied uz linka: http://www.lm.gov.lv/lv/aktuali/aktuali-list/91417-aptauja-par-cilveku-ar-invaliditati-iesaistisanos-sporta


Informāciju sagatavoja: Zanda Beinare
Sociālās iekļaušanas politikas departamenta
vecākā referente
Tālr. 67021619
zanda.beinare@lm.gov.lv

Labklājības ministrija
Skolas iela 28, Rīga, LV-1331
www.lm.gov.lv