Aicinām ģimenes uz vasarīgu un sportisku aktivitāti “Slapjie pludmales starti”

10:25, 06.Jūlijs, 2021 , Sports
Aicinām ģimenes uz vasarīgu un sportisku aktivitāti “Slapjie pludmales starti”

Biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” aicina ģimenes uz vasarīgu, sportisku un neformālu aktivitāti “Slapjie pludmales starti”. Pasākuma laikā ģimenēm būs iespēja piedalīties stafetēs, sporta spēlēs, uzspēlēt visiem kopā volejbolu, doties aizraujošā orientēšanās ar uzdevumiem, radīt mākslu smiltīs un visiem kopīgi piedalīties piknikā. Paredzētas arī jaukas pārsteiguma balviņas par dalību aktivitātēs.

Aktivitāte plānota 21. jūlijā no plkst. 14:00 – 19:00, tā notiks Jēkabpils Mežaparkā, pie Meža namiņa.

Pieteikšanās zvanot pa tālruni. 26442577

Pieteikšanās līdz 16. jūlijam.

Uz šo aktivitāti aicinām bērnus līdz 12 gadu vecumam, neko neuzrādot, savukārt jauniešiem un pieaugušajiem nepieciešams uzrādīt  Covid sertifikātu [1] (digitālā vai papīra formātā).

Apmeklētājiem jāievēro distancēšanās un sanitārie protokoli atbilstoši MK izdotajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteikumiem.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā, ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma.

Projektu “Draudzīga ģimene pašvaldībai”, līguma Nr. 2021.LV/ĢDP/058/19 finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, informācijai par projekta norisi var sekot #SIF_vietagimenei. Par visām projekta aktivitātēm un radītajiem materiāliem projekta laikā atbild biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””.

Informāciju sagatavoja: Biedrība “Jauniešu klubs “13. pirmdiena””


[1] Digitālais Covid-19 sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī vīrusu pārslimojusi. To var izmantot Latvijas Republikas teritorijā, piemēram, kā apliecinājumu pakalpojuma saņemšanai, iestādes vai pasākuma apmeklēšanai.