25. jūlijā norisināsies "Ģimenes veselības diena Salas novadā". PAPILDINĀTS!

09:58, 10.Jūlijs, 2020 , Sports , Kultūra , Veselība , Projekti , Tūrisms
  25. jūlijā norisināsies

Norises vieta: brīvā dabā, - aiz Salas kultūras nama.

Norises datums: 25. jūlijs

Laiks: reģistrēšanās dalībai no plkst. 9.30; sacensību atklāšana plkst. 10.00.

Aktivitātes: 

  • Kopīga iesildīšanās ar Vinniju Pūku un Tīģerēnu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās aizraujošās stafetēs visai ģimenei. Paredzēts trakais skrējiens un lielā stafete. Mazākajiem būs iespēja aktīvi pavadīt laiku piepūšamā atrakcijās.
  • Lai ģimenes labāk iepazītu Salas novada dabu, ģeogrāfiju un vēsturi, tiek organizēts “AUTO KVESTS”. Kopumā būs apmeklējami līdz 10 kontrolpunktiem ar dažādiem uzdevumiem. Maršruta garums līdz 40 km. Būtu ļoti jauki, ja ģimeņu komandas parūpētos par kadu nelielu noformējumu vai akcentiņu savai komandai, kā arī izdomātu tās nosaukumu.

Auto orientēšanās dalībniekiem iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e pastu: projekti@salas.lv , kontakttālrunis: +371 27771154. Pulcēšanās Salas ciema centra laukumā pie āra LED ekrāna.

  • Dalībnieku apbalvošana, sportisti tiks cienāti ar spēka zupu un uzsaukta "Putu ballīte".

Pasākumu vadīs SIA “Sole”, Jēkabpils bērnu attīstības un atpūtas centrs “PALLA”.

Šī būs iespēja bez maksas pavadīt aktīvu dienu kopā ar ģimeni, vienlaikus stiprinot un uzlabojot ģimenes locekļu garīgo un fizisko veselību.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta "Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā " ( Nr. 9.2.4.2/16/I/048) ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Ligita Kadžule
Projektu vadītāja
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: +371 65237707; mob. tālrunis: +371 25460441
E-pasts: projekti@salas.lv