Ja meklē darbu valsts pārvaldē vai aizsardzības jomā, 27.jūlijā piedalies NVA tiešsaistes darba dienā!

12:21, 24.Jūlijs, 2020
Ja meklē darbu valsts pārvaldē vai aizsardzības jomā, 27.jūlijā piedalies NVA tiešsaistes darba dienā!

Projekts nr. 7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā”

27. jūlijā plkst. 18.00 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) savā sociālās vietnes Facebook kontā rīko tiešsaistes darba dienu darba meklētājiem, kuri vēlas strādāt valsts pārvaldes vai aizsardzības jomā.

Tiešsaistes darba dienas sākumā Valsts kancelejas Valsts pārvaldes cilvēkresursu nodaļas vadītāja Ērika Gromule stāstīs par karjeras iespējām valsts pārvaldē. Savas iestādes prezentēs un ar aktuālajiem darba piedāvājumiem iepazīstinās NVA Personāla nodaļas vadītāja Kristīne Jarmakoviča, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Linda Grīnfelde, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktors Mārtiņš Brencis, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs, Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta nozares eksperts Aleksandrs Mārtiņš Blūms, Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba mobilizācijas un rekrutēšanas pārvaldes rekrutēšanas atlases centra priekšnieks Rihards Rozenbaums, Ieslodzījuma vietu pārvaldes centrālā aparāta Apsardzes daļas priekšnieks, pulkvežleitnants Andris Boriss un sabiedrisko attiecību speciāliste Ksenija Vītola, Valsts policijas koledžas direktora vietnieks, direktora pienākumu izpildītājs, pulkvedis Andris Sudārs.

Darba iespējas tiks piedāvātas tādās profesijās kā karjeras konsultants, vecākais eksperts, psihologs, juriskonsults, nodarbinātības organizators, nodarbinātības aģents, klientu apkalpošanas vecākais speciālists, projektu vadītājs, vecākais speciālists iepirkumu jomā, karavīrs, saimniecības pārzinis, ieslodzījuma vietas uzraugs, ieslodzījuma vietas apsargs, inspektors iekšlietu jomā un citas. Šobrīd NVA CV un vakanču portālā ir pieejamas vairāk nekā 400 brīvas darba vietas valsts pārvaldes un aizsardzības jomā.

Aicinām ikvienu darba meklētāju, kuru interesē darbs valsts pārvaldes vai aizsardzības jomā, 27.jūlijā plkst. 18.00 apmeklēt NVA Facebook kontu un piedalīties tiešsaistes darba dienā. Savus jautājumus darba meklētāji varēs uzdot NVA Facebook konta komentāru sadaļā.

Jūnijā NVA rīkoja tiešsaistes darba dienas darbinieku piesaistei būvniecības un lauksaimniecības nozarei, pasākumu ieraksti joprojām ir pieejami NVA Facebook kontā. Nākošā tiešsaistes darba diena notiks augustā un būs veltīta darbinieku piesaistei veselības un sociālās aprūpes jomā.

Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko attiecību nodaļa
Nodarbinātības Valsts aģentūra
E-pasts: nva@nva.gov.lv