Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR” aicina piedalīties aktivitātēs

11:06, 29.Marts, 2019 , Projekti , Jaunatne
Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR” aicina piedalīties aktivitātēs

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!

    

Vai Tev patīk radīt jaunas lietas? Vai Tev patīk radoši izpausties? Vai arī Tev šķiet, ka māksla ir mums visapkārt, vajag tikai ieskatīties rūpīgāk? Vai vēlies piedzīvot ko nebijušu? Ja atbilde kaut uz vienu no jautājumiem ir “JĀ!”, tad šīs aktivitātes būs domātas tieši Tev.

“Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” komanda aicina Salas novada jauniešus vecumā no 13-30 gadiem uz neformālām aktivitātēm, lai atraisītu radošumu, padomātu par saviem izaicinājumiem pašlaik vai nākotnē un ,izmantojot dažādas mākslas un neformālās izglītības metodes, pārvērstu idejas par dažāda veida mākslas darbiem. Noslēgumā taps arī jauniešu radīto mākslas darbu izstāde.

Tiekamies aktivitātēs!

Uz aktivitātēm nav nepieciešams iepriekš pieteikties, jautājumu gadījumā, lūgums zvanīt, pa tālr. 25712909. Visi materiāli tiks nodrošināti.

Projekts “Jaunieši VAR” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Komisija nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Informāciju sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv