Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums

09:59, 08.Marts, 2019 , Projekti , Jaunatne
Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums

 

6. martā Biržu pamatskolas sporta zālē notika projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums. Pasākuma sākumā klātesošie tika iepazīstināti ar projektu un plānotajām aktivitātēm Biržu ciema jauniešiem vecumā no 13 – 16 gadiem, kuras notiks no marta līdz pat septembra sākumam.

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākuma īpašie viesi bija jaunieši no šova komandas “Street Warriors”, kuri sākumā iepazīstināja ar sevi, tam sekoja šova priekšnesums ar deju un akrobātikas elementiem. Pēc tam, jauniešiem pašiem bija iespēja iesaistīties vairāku triku norisē un veikšanā. Vēlāk jaunieši kopā ar “Street Warriors” komandu iesildījās un pa pāriem veica vairākus uzdevumus, lai attīstītu uzticēšanos un sadarbību, pēc tam “Street Warriors” komanda jauniešiem iemācīja deju soļus vienai dziesmai un visi kopā šo deju nodejoja. Aktivitātes noslēgumā vēl bija pāris fiziski uzdevumi, jauniešiem bija arī iespēja parunāties neformālā gaisotnē ar šova komandas “Street Warriors” jauniešiem un uzzināt vairāk par viņu ikdienu, šoviem, treniņiem. Jaunieši ļoti aktīvi, - uzdeva dažādus jautājumus. “Street Warriors” jaunieši arī padalījās ar savām atziņām par mērķtiecību un neatlaidību, lai sasniegtu lieliskus rezultātus gan šovos, gan dzīvē. Liels paldies šova komandai “Street Warriors” par enerģisku un sportisku pēcpusdienu, kuras laikā esam lieliski atklājuši projektu “Biržu jaunieši var un dara!”.

Nākamās projekta aktivitātes paredzētas katru trešdienu no plkst. 16:30 – 19:30 Biržu pamatskolas telpās. Uz visām tikšanās reizēm aicinām jauniešus vecumā no 13-16 gadiem, kuri dzīvo un/vai mācās Biržos. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ja rodas kādi jautājumi, vairāk informācijas pa tālr. 25712909 vai, rakstot uz jaunatne@salas.lv. Projekta ietvaros vienu reizi nedēļā aktivitātes plānotas līdz pat septembra sākumam.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv

Pasākums "Biržu jaunieši var un dara!" Biržu pamatskolā