Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” aktualitātes

13:18, 04.Aprīlis, 2019 , Projekti , Jaunatne
Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” aktualitātes

  

Marts projektā “Biržu jaunieši var un dara!” bija ļoti aktīvs mēnesis, jo katru nedēļu ciemos pie jauniešiem bija kāds īpašs ciemiņš.

Projekta atklāšanas pasākums6. martā Biržu pamatskolas sporta zālē notika projekta atklāšanas pasākums, kura īpašie viesi bija šova komanda ”Street Warriors”, kas jauniešiem gan rādīja trikus, gan pašiem ļāva piedalīties to darbībā kā arī visi kopā sportoja. Jauniešiem bija arī iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

Tikšanās ar personības pilnveides treneri un kouču Reini Kristiānu Širokovu13. martā neformālās izglītības metodēs balstītu aktivitāti vadīja personības pilnveides treneris un koučs Reinis Kristiāns Širokovs. Aktivitātes laikā jauniešiem bija iespēja izaicināt sevi, kopīgi veikt dažādus uzdevumus un arī veikt individuālas aktivitātes. Aktivitāšu laikā jauniešiem bija iespēja praktiski izprast jēdzienus - komanda, sadarbība, līderība, komandas darbs, klausīšanās un koncentrēšanās.

20. martā neformālās izglītības metodēs balstītu aktivitāti vadīja izaugsmes trenere Ieva Garjāne, kura jauniešiem gan palīdzēja saliedēties, gan izaicināja ar dažādiem uzdevumiem, piemēram, no pavisam ikdienišķiem materiāliem kā papīrs, žurnāli, kreppapīrs, līmlente, izveidot 1 metru augstu tiltu pa kuru var noripot tenisa bumbiņa.

27. martā neformālās izglītības metodēs balstītu aktivitāti vadīja jaunatnes lietu speciāliste Elīna Ziediņa, aktivitātes laikā jauniešiem bija iespēja radoši darboties pie projektā plānoto T-kreklu dizaina idejas un trenēt prasmi sadarboties un prezentēt savas idejas citiem.

Aprīlī projekta jaunieši kopā ar jaunatnes lietu speciālisti ar dažādām aktivitātēm iepazīs konceptu “neformālā izglītība”. Neformālās jauniešu pēcpusdienas notiks katru trešdienu no plkst. 16:30-19:30, Biržu pamatskolas telpās, aicināti visi jaunieši vecumā no 13-16 gadiem, kuri dzīvo un/vai mācās Biržu ciemā.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25712909
E-pasts: referente@salas.lv