Pie tases kafijas tiekas Salas novada jaunieši un pašvaldības politikas veidotāji
01:30, 15.Janvāris, 2018 , Projekti , Jaunatne

Trešdien, 10.janvārī, Salas kultūras namā neformālā gaisotnē notika  vietējā līmeņa konsultācijas starp pašvaldības politikas veidotājiem un jauniešiem par Strukturētā dialoga 6. cikla tematisko prioritāti &laqu..

Uzsākti Sēlpils ev.-lut. baznīcas atjaunošanas darbi

Nodrupinātas tās daļas, kas atradās avārijas stāvoklī. Uz sienām uzbetonētas pārsedze, lai varētu uzlikt jumtu. Lai darbus varētu pabeigt, Sēlpils ev.-lut. draudze lūdz pēc palīdzības, aicinot ziedot: Sēlpils ev.-lut. draudzei, Reģ.Nr. 90000691254 &q..

Salas novada Jauniešu dome prezentē sevi projekta „Spīk!” ietvaros
01:09, 14.Decembris, 2017 , Projekti , Jaunatne

Salas novada Jauniešu dome prezentē sevi projekta „Spīk!” ietvaros

Piektdien, 8.decembrī, Salas novada bērnu un jauniešu centrā norisinājās projekta „Spīk!” otrā aktivitāte - Salas novada Jauniešu domes prezentācijas vakars „Iepazīsimies!”. Prezentācijas vakarā jaunie&sca..

Jaunāko tehnoloģiju pielietošana tūrismā Salas novadā
23:52, 06.Decembris, 2017 , Projekti , Tūrisms

Jaunāko tehnoloģiju pielietošana tūrismā Salas novadā

Salas novada pašvaldība turpina  INTERREG V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projektu  Nr. LLI-199 „Ceļo gudri - apmeklē Lietuvu un Latviju” („Travel smart – ..

Aizvadīts pirmais projekta „Spīk!” pasākums
23:37, 05.Decembris, 2017 , Projekti , Jaunatne

Aizvadīts pirmais projekta „Spīk!” pasākums

Sestdien, 2.decembrī, Salas novada bērnu un jauniešu centrā norisinājās projekta „Spīk!” pasākums - stāstu pēcpusdiena „Ar stopiem pa Eiropu!”, kas kopā pulcēja novada jauniešus un vietējos politikas..

Noslēgts līgums par projekta īstenošanu jauniešiem Salas novadā
23:23, 21.Novembris, 2017 , Projekti , Jaunatne

Noslēgts līgums par projekta īstenošanu jauniešiem

Salas novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru  par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam 1.5. apakšsadaļas “Strukturētā dialoga..