Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšanas pasākums
18:10, 31.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšanas pasākums

Salas novada jaunieši un iedzīvotāji tiek aicināti uz Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšanas pasākumu. Pasākums notiks 8. februāri, no plkst. 16:00 – 18:00, Salas novada Bērnu un jauniešu centrā..

Lasīt vairāk
Lepojies un balso par Dižprojektu 2018!

Dižprojekts 2018 skatītāju balsošana ir sākusies un tā ilgs līdz pat 19. februārim!  VRG balsojuma anketa būs pieejama šīs nedēļas laikā, bet jau tagad varat sākt iepazīties ar 2018. gada dižprojektiem šeit - http://llf..

Lasīt vairāk
Salas novadā tiks īstenots Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR”
09:44, 16.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Salas novadā tiks īstenots Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR”

Salas novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” īste..

Lasīt vairāk
Jauniešiem iespēja iesaistīties projektā „PROTI un DARI!” un izmantot tā sniegtās iespējas!
08:55, 10.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), bet šobrīd nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrējies Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam Eiropas So..

Ekspluatācijā nodots grants ceļš Salas pagastā
14:27, 28.Decembris, 2018 , Projekti