Nemācies un nestrādā? Maini to!

Projekts jauniešiem "PROTI un DARI!"

17:19, 04.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne
Nemācies un nestrādā? Maini to!

Ja esi jaunietis, vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu, neesi reģistrējies Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, Tev ir iespēja piedalīties jauniešu prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā "PROTI un DARI!".

Projekta mērķis ir dot jauniešiem iespēju veiksmīgi izvēlēties savu izglītības ceļu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu, iegūt atbalstu un iespēju piedalīties tieši Tev pielāgotos pasākumos, kas palīdzēs Tev jau pavisam drīz veiksmīgi atrast darbu vai uzsākt mācības, vai arī kļūt par sabiedriski aktīvu jaunieti!

Pieteikšanās un papildus informācija pie projektu vadītājas Ligitas Kadžules, tālrunis 25460441, e-pasts: ligita.kadzule@gmail.com.
Salas novada pašvaldībā, Susējas ielā 9, Sala, Salas pagasts, Salas novads.
 
 
 
Informāciju ievietoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv