ESF finansētā dienas nometne bērniem „Zaļā sala-2017” sākusies

10:28, 16.Augusts, 2017 , Projekti
ESF finansētā dienas nometne bērniem „Zaļā sala-2017” sākusies

16.augustā sākusies pirmā „Radoši izglītojoša dienas nometne bērniem „Zaļā sala-2017” Salas ciemā’’ projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/048 „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā” ietvaros.

Nometnē, kas ilgs no 16.augusta līdz 22.augustam (5 darbadienas), piedalās 12 Salas novada bērni vecumā no sešiem līdz 12 gadiem.

Nometnes vadītāja Laimdota Kancāne, atklājot nometni iepazīstināja ar pasākumu programmu, kurā paredzētas daudzveidīgas aktivitātes bērnu fiziskās attīstības un veselīga dzīvesveida veicināšanai. Būs gan vispārējās fiziskās attīstības treniņi, gan informatīvi izglītojoša nodarbība „Esi stilīgs- nesmēķē!”, gan radoši izglītojošas nodarbības „Dzīvot veselīgi ir forši!”, gan pārgājiens, gan radošā darbnīca pie keramiķa. Nometnes dalībniekus uz sarunām par veselīgu uzturu un dzīvesveidu aicinās šo jomu sertificēti speciālisti. 

Šī ir pirmā nometne Salas novadā. Nākamā notiks no 21.augusta līdz 25.augustam Biržu ciemā.

Dalība minētajās nometnēs bērniem ir bez maksas, trīs reizes dienā tiek nodrošināta  ēdināšana.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/048  "Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā " tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.