Bērnu un jauniešu atpūtai Salas novadā

11:17, 06.Jūnijs, 2019 , Projekti , Jaunatne
Bērnu un jauniešu atpūtai Salas novadā

 

2019.gada maijā pašvaldībā realizēts LEADER  projekts “Bērnu un jauniešu atpūtai Salas novadā” Nr.18-05-AL24-A019.2203-000003. Projekts un nākotnes skatījums ir saistīts ar jaunatni, jo vajadzība pēc aktivitātēm, kas veicinātu jauniešu fizisko veselību un sociālo labsajūtu, turpina pieaug. Sporta aktivitātes var palīdzēt jauniešiem būt labā fiziskā formā, bet sports kā izglītības metode var palīdzēt tiem patiešām būt „gataviem dzīvei”.

Projekta ietvaros iegādāts basketbola/strītbola pārvietojamais komplekts un koka galdu (angļu) komplekts ar atzveltni. Basketbola komplekts  ir jauninājums, jo to var pārvietot un izmantot jebkurā vietā dažāda vecuma bērniem un jauniešiem, organizējot sporta sacensības. Salas novada svētkos Biržos un Salā individuālie basketbola metieni tika veikti jaunajā sporta aprīkojumā.  Arī Daugavas svētku pasākumā atpūtas kompleksā “Zvejnieklīcis” tiks izmantoti jauniegādātie pamatlīdzekļi. Iegādātais koka galdu komplekts, kurā ietilpst 3 galdi tiks novietots Zvejnieklīcī. Projekts veicina Lauku partnerības Sēlija teritorijas, tostarp dabas un kultūras objekta sakārtošanu. Pamatlīdzekļi nodrošinās kvalitatīvu servisu kultūras, korporatīvajos un sporta pasākumos brīvā dabā.

Projekta kopējā attiecināmo izmaksu summa ir 5288,00 euro, publiskais finansējums 3598,06 euro, jeb 90 %.  Pašvaldības līdzfinansējums 1689,94 euro.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm  

 

Informāciju sagatavoja: Ligita Kadžule
Projekta vadītāja
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25460441
E-pasts: projekti@salas.lv

L.Kadžule, projekta vadītāja