Projekts
14:19, 08.Decembris, 2020 , Projekti

Projekts "Atver sirdi Zemgalē"

Mērķa sasniegšanai tiks īstenota virkne darbību: izvērtētas personu ar invaliditāti un ārpusģimenes aprūpē esošo bērnu individuālās vajadzības un izstrādāti atbalsta plāni; izstrādāts detalizēts reģiona DI plāns, kurā izvērtēti e..

Parakstīts līgums par skatu torņa izbūvi Daborkalnā
13:27, 07.Decembris, 2020 , Projekti , Tūrisms

Parakstīts līgums par skatu torņa izbūvi Daborkalnā

Novembrī Salas novada pašvaldībā parakstīts līgums par būvdarbu veikšanu “Strūves ģeodēziskā loka punkta “Daborkalns” publiskās infrastruktūras un skatu torņa izbūve”. Darbus veiks SIA “Ramda C&rdquo..

Lasīt vairāk
Turpinās  ēkas pārbūves darbi  sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidei Salas novadā
12:02, 07.Decembris, 2020 , Projekti

Projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai Salas novadā” Nr. 9.3.1.1/19/I/001 pirmajā kārtā, Sēlpils pagastā tiek veikta Līkumu ēkas pārbūve. Kopš septembra ir uzsākti ēkas..

Lasīt vairāk
Jaunieti, izsaki savu viedokli!
12:48, 29.Oktobris, 2020 , Projekti , Jaunatne

Jaunieti, izsaki savu viedokli!

Projekta "KOPĀ vienā virzienā" ietvaros aicinām jauniešus, vecumā no 13-30 gadiem,  piedalīties aptaujā, ar mērķi izzināt Jēkabpils pilsētas un Krustpils, Jēkabpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novada jauniešu viedokli pa..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība īsteno projektu LP Sēlija pašvaldībām un  piedalās Viesītes zaļajā tirdziņā
11:18, 07.Augusts, 2020 , Projekti , Tūrisms

Salas novada pašvaldība īsteno projektu LP Sēlija pašvaldībām un piedalās Viesītes zaļajā tirdziņā

Salas novada pašvaldība īstenojusi Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam 19.2. pasākuma “Darbības īstenošana saskaņā ar sabie..

Lasīt vairāk
Noslēgumam tuvojas projekts “Salas novada jaunieši!”
09:23, 03.Augusts, 2020 , Projekti , Jaunatne

Noslēgumam tuvojas projekts “Salas novada jaunieši!”

Salas novada pašvaldība no 01.08.2019. līdz 31.08.2020. īsteno projektu “Salas novada jaunieši”. Projekta mērķis ir ieviest sistēmu, lai veiktu mērķtiecīgu darbu ar jaunatni divos Salas novada pašvaldības ciemos &ndas..