Salas novadā tiks īstenots Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR”
09:44, 16.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Salas novadā tiks īstenots Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR”

Salas novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” īste..

Lasīt vairāk
Jauniešiem iespēja iesaistīties projektā „PROTI un DARI!” un izmantot tā sniegtās iespējas!
08:55, 10.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), bet šobrīd nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrējies Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam Eiropas So..

Ekspluatācijā nodots grants ceļš Salas pagastā
14:27, 28.Decembris, 2018 , Projekti