Jaunā tūrisma maršruta “Baltu ceļš” pirmā vasara
17:02, 09.Jūlijs, 2019 , Projekti , Tūrisms

Jaunā tūrisma maršruta “Baltu ceļš” pirmā vasara

Kamēr vasara kāpj zenītā, Kurzemē, Zemgalē, Sēlijā un Ziemeļlietuvā vēl ir laiks apgūt jauno kultūras tūrisma maršrutu “Baltu ceļš”. Dodoties aizraujošā, ar teiksmām apvītā ceļojumā, paveras lieliska iespēja ma..

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” noslēgums
09:42, 08.Jūlijs, 2019 , Projekti , Jaunatne

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” noslēgums

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” noslēdzošais pasākums notika 18. jūnijā, Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī. Pasākuma sākumā notika iepazīšanās, jo tajā piedalījās jaunieši no Salas, Biržu ..

Noslēgts līgums par projekta “Salas novada jaunieši” īstenošanu
09:09, 08.Jūlijs, 2019 , Projekti , Jaunatne

Noslēgts līgums par projekta “Salas novada jaunieši” īstenošanu

Salas novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru  par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts 1.2. apakšsadaļas “Atbalsts jaunatnes politikas īsteno&..

Bērnu un jauniešu atpūtai Salas novadā
11:17, 06.Jūnijs, 2019 , Projekti , Jaunatne

Bērnu un jauniešu atpūtai Salas novadā

2019.gada maijā pašvaldībā realizēts LEADER  projekts “Bērnu un jauniešu atpūtai Salas novadā” Nr.18-05-AL24-A019.2203-000003. Projekts un nākotnes skatījums ir saistīts ar jaunatni, jo vajadzība pēc aktivitātēm,..

Lasīt vairāk
Nūjošana modina gan ķermeni, gan garu!

Ar plašu programmu un priecīgām aktivitātēm, 25. maijā norisinājās Salas novada Svētki. Arī biedrības “Holista” aktivitātes sākās jau pašā rīta agrumā, kur kopā ar Salas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību un Zemeņu pāri tika ..

Lasīt vairāk
Suminājums Sēlpils e.-lut. daudzei par paveikto Sēlpils baznīcas glābšanas darbos

Suminājums Sēlpils e.-lut. draudzei par paveikto Sēlpils baznīcas glābšanas darbos