Suminājums Sēlpils e.-lut. daudzei par paveikto Sēlpils baznīcas glābšanas darbos

Suminājums Sēlpils e.-lut. draudzei par paveikto Sēlpils baznīcas glābšanas darbos

25. maijā, Salas novadā ciemojās biedrības Lauku partnerība "Sēlija" izpilddirektore Ieva Jātniece un administratīvā vadītāja Skaidrīte Medvecka, lai kopā ar Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Irēnu Sproģi Sēlpils e..

Starptautiskā projektā tiek labiekārtota kultūrvēsturiska vieta Biržos
14:20, 09.Aprīlis, 2019 , Projekti , Tūrisms

Starptautiskā projektā tiek labiekārtota kultūrvēsturiska vieta Biržos

INTERREG V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam ietvaros, Salas novada pašvaldība turpina projekta Nr. LLI-199 „Ceļo gudri- apmeklē Lietuvu un Latviju” („Travel smart– visit Lith..

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” aktualitātes
13:18, 04.Aprīlis, 2019 , Projekti , Jaunatne

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” aktualitātes

Marts projektā “Biržu jaunieši var un dara!” bija ļoti aktīvs mēnesis, jo katru nedēļu ciemos pie jauniešiem bija kāds īpašs ciemiņš. 6. martā Biržu pamatskolas sporta zālē notika projekta atklā&sc..

Solidaritātes projekta komanda tiekas ar Salas novada jauniešiem
12:26, 04.Aprīlis, 2019 , Projekti , Jaunatne

Solidaritātes projekta komanda tiekas ar Salas novada jauniešiem

Lai skatītu attēlu pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tā!         Martā Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” komanda tikās ar Salas novada jauniešiem, lai gan runātu par to, kas ir solidaritāte, ..

Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR” aicina piedalīties aktivitātēs
11:06, 29.Marts, 2019 , Projekti , Jaunatne

Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR” aicina piedalīties aktivitātēs

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!      Vai Tev patīk radīt jaunas lietas? Vai Tev patīk radoši izpausties? Vai arī Tev šķiet, ka māksla ir mums visapkārt, vajag tikai ieskatīties rūpīgāk? Vai vē..

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums
09:59, 08.Marts, 2019 , Projekti , Jaunatne

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums

6. martā Biržu pamatskolas sporta zālē notika projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums. Pasākuma sākumā klātesošie tika iepazīstināti ar projektu un plānotajām aktivitātēm Biržu ciema jaunie&s..