Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums
09:59, 08.Marts, 2019 , Projekti , Jaunatne

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums

6. martā Biržu pamatskolas sporta zālē notika projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums. Pasākuma sākumā klātesošie tika iepazīstināti ar projektu un plānotajām aktivitātēm Biržu ciema jaunie&s..

Izdots tūrisma buklets “Ceļo gudri: Apmeklē Lietuvu un Latviju”
14:02, 06.Marts, 2019 , Projekti , Tūrisms

Izdots tūrisma buklets “Ceļo gudri: Apmeklē Lietuvu un Latviju”

Salas novada pašvaldība no 2017. gada maija sadarbībā ar partneriem: Anīkšču, Biržai un Krekenavas dabas parku administrācijām (Lietuva), Jēkabpils , Ilūkstes un Viesītes novadu pašvaldībām īsteno Interreg Latvijas- Lietuvas pārr..

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšana
13:55, 11.Februāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšana

8. februārī Salas novada Bērnu un jauniešu centrā notika Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšanas pasākums. Pasākuma sākumā projekta īstenotāji pastāstīja vairāk par jauno programmu “Eiropas Solid..

Krāšņā ceļvedī un kartē - par tūrisma maršrutu “Baltu ceļš”
10:55, 08.Februāris, 2019 , Projekti , Tūrisms

Krāšņā ceļvedī un kartē - par tūrisma maršrutu “Baltu ceļš”

Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.-2020.gadam projekta LLI-187 “Starptautiskais kultūras maršruts “Baltu ceļš” (“Balts Road”) ieviesēji Kurzemē, Zemgalē un Ziemeļlietuvā, nākamo tūrisma..

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšanas pasākums
18:10, 31.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšanas pasākums

Salas novada jaunieši un iedzīvotāji tiek aicināti uz Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” atklāšanas pasākumu. Pasākums notiks 8. februāri, no plkst. 16:00 – 18:00, Salas novada Bērnu un jauniešu centrā..

Lepojies un balso par Dižprojektu 2018!

Dižprojekts 2018 skatītāju balsošana ir sākusies un tā ilgs līdz pat 19. februārim!  VRG balsojuma anketa būs pieejama šīs nedēļas laikā, bet jau tagad varat sākt iepazīties ar 2018. gada dižprojektiem šeit - http://llf..