Salas novada pašvaldība īsteno projektu LP Sēlija pašvaldībām un  piedalās Viesītes zaļajā tirdziņā
11:18, 07.Augusts, 2020 , Projekti , Tūrisms

Salas novada pašvaldība īsteno projektu LP Sēlija pašvaldībām un piedalās Viesītes zaļajā tirdziņā

Salas novada pašvaldība īstenojusi Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam 19.2. pasākuma “Darbības īstenošana saskaņā ar sabie..

Noslēgumam tuvojas projekts “Salas novada jaunieši!”
09:23, 03.Augusts, 2020 , Projekti , Jaunatne

Noslēgumam tuvojas projekts “Salas novada jaunieši!”

Salas novada pašvaldība no 01.08.2019. līdz 31.08.2020. īsteno projektu “Salas novada jaunieši”. Projekta mērķis ir ieviest sistēmu, lai veiktu mērķtiecīgu darbu ar jaunatni divos Salas novada pašvaldības ciemos &ndas..

Strūves ģeodēziskā loka punkta
08:27, 08.Jūlijs, 2020 , Projekti , Tūrisms

Strūves ģeodēziskā loka punkta "Dabors-kalns" publiskās infrastruktūras un skatu torņa izbūvei piešķirts finansējums