Zeķītes priekšlaikus dzimušajiem  - rokdarbu studijas “Rokdarbu vācelīte” Salas novadā darināts pūriņš Jēkabpils perinatālās aprūpes centra mazuļiem

Zeķītes priekšlaikus dzimušajiem - rokdarbu studijas “Rokdarbu vācelīte” Salas novadā darināts pūriņš Jēkabpils perinatālās aprūpes centra mazuļiem

Attēlā: Rokdarbu studijas "Rokdarbu vācelīte" dalībnieki pasniedz pašu sarūpēto dāvanu Perinatālās aprūpes centra darbiniekiem Jēkabpils reģionālajā slimnīcā Rokdarbu studijas “Rokdarbu vācelīte” dalībnieki, kas darbojas ..

Dievkalpojumi Jēkabpils un Viesītes Romas katoļu draudzēs

Dievkalpojumi Jēkabpils Romas katoļu draudzē:  24. decembrī, otrdien, Kristus piedzimšanas svinību vigīlija 15:00 un 18:00 25. decembrī, trešdien, Ziemassvētki – Kristus piedzimšana 8:30 (poļu val.) un 11:00 26. d..

Salas novada pašvaldības darba laika izmaiņas svētku laikā
11:40, 20.Decembris, 2019 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldības darba laika izmaiņas svētku laikā

Lai informatīvo attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Informējam par Salas novada pašvaldības Administrācijas, Bāriņtiesas, Sociālā dienesta un iestāžu darba laika izmaiņām svētku laikā.

Lasīt vairāk
#Spēkāno2020: kur pieejami jaunie likumi un to skaidrojumi?
09:49, 20.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

#Spēkāno2020: kur pieejami jaunie likumi un to skaidrojumi?

„Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības” (Latvijas Republikas Satversmes 90. pants)                                           &nbs..

Lasīt vairāk
Joprojām aicina pieteikties brīvprātīgo veselības apdrošināšanas iemaksu atmaksai
09:32, 20.Decembris, 2019 , Dažādi , Veselība