Salas novada domes ārkārtas sēde
14:39, 17.Augusts, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada domes ārkārtas sēde

SALAS NOVADA DOMES ĀRKĀRTAS SĒDE 2020. gada 18. augustā plkst. 08.30 Darba kārtībā:  N.p.k. Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Par grozījumiem Salas novada Attīstības programmas 2019.-2025.gadam Investīciju plānā 213 2. Par aizņēmuma ņemšanu ..

Par skolēnu pārvadājumiem Salas novadā jaunajā mācību gadā
08:50, 12.Augusts, 2020 , Novada ziņas , Izglītība

Par skolēnu pārvadājumiem Salas novadā jaunajā mācību gadā

Pamatojoties uz Salas novada pašvaldības lūgumu palīdzēt organizēt mācību laikā izglītojamo nokļūšanu uz un no Salas vidusskolas, valsts SIA „Autotransporta direkcija” veica izmaiņas  reģionālās nozīmes maršrutā ..

Lasīt vairāk
Salas novada iedzīvotājus aicinām izmantot iespēju - piedalīties gremošanas sistēmas slimību profilakses pētījumā GISTAR
11:18, 10.Augusts, 2020 , Veselība

Novada iedzīvotājus aicinām izmantot iespēju - piedalīties gremošanas sistēmas slimību profilakses pētījumā GISTAR

Pētījums Jēkabpilī tika aizsākts pagājušā gada rudenī, un pa šo laiku pētījumu centru ir apmeklējuši jau vairāk nekā 1070 respondenti. Pētījuma ietvaros ir iespēja veikt Latvijas apstākļiem unikālus izmeklējumus, un tā ir vienrei..

Satversmes tiesai būs jāvērtē ATR atbilstība pamatlikumam
09:43, 08.Augusts, 2020 , Novada ziņas

Satversmes tiesai būs jāvērtē ATR atbilstība pamatlikumam

Salas novads ir viena no pašvaldībām, kas jau vērsusies Satversmes tiesā, apstrīdot administratīvi teritoriālo reformu (ATR). Salas novads nav vienīgais, kas taisnību meklē Satversmes tiesā, kas tagad ir pēdējā cerība, ka iedzīvotāju viedoklis..

Biržu apkaimē drīzumā Zemessardzes 56. Kājnieku bataljona apmācības
12:42, 07.Augusts, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

Biržu apkaimē drīzumā Zemessardzes 56. Kājnieku bataljona apmācības

Saskaņā ar Zemessardzes 56. Kājnieku bataljona 2020. gada apmācību plānu, Salas novadā pie dzelzceļa tilta pāri Ziemeļsusējas upei, Biržu apkārtnē, no 22. līdz 23. augustam un no 12. līdz 13. septembrim bataljona zemessargiem plānots veikt apmācību, ..