„Eiropas Solidaritātes korpusa” iespējas jauniešiem
14:14, 14.Septembris, 2018 , Dažādi

„Eiropas Solidaritātes korpusa” iespējas jauniešiem

Lai veicinātu solidaritāti visā Eiropā, Eiropas Komisija (EK) ir izstrādājusi jaunu starptautisku programmu – “Eiropas Solidaritātes korpuss”. Tā jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedāvās iegūt starptautisku un nacionāl..

Ar 6000 skolēnu līdzdalību atklāta iniciatīva „Latvijas skolas soma”
13:39, 14.Septembris, 2018 , Izglītība , Projekti

Ar 6000 skolēnu līdzdalību atklāta iniciatīva „Latvijas skolas soma”

6. septembrī, tūkstošiem skolēnu no visiem 119 Latvijas novadiem tikās Rīgā, atklājot Latvijas valsts simtgades lielāko iniciatīvu „Latvijas skolas soma”. Pasākumā piedalījās arī pārstāvji no Salas novada Salas vidusskolas un Biržu..

Sācies iedzīvotāju balsojums konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”
13:30, 13.Septembris, 2018 , Dažādi

Sācies iedzīvotāju balsojums konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018” līdz šī gada 17.oktobrim vietnē www.vietagimenei.lv ikviens var NOBALSOT un izteikt viedokli, kura ir, v..

Rīgas pašvaldības SIA
13:17, 13.Septembris, 2018 , Dažādi

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" piedāvā darba vakances

Vēlamies informēt par iespēju strādāt RP SIA “Rīgas satiksme”. Piedāvājam vakances dažādos amatos, kā arī apmācību iespējas, lai iegūtu D kategorijas vai TROL kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Īpaši aicinām darbā au..

Pagarināta Jauniešu garantijas uzņemšana 21 profesijā
16:54, 12.Septembris, 2018 , Izglītība

Pagarināta Jauniešu garantijas uzņemšana 21 profesijā

Līdz 30. septembrim vēl turpinās Jauniešu garantijas papildu uzņemšana jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba. Pieteikšanās mācībām pagarināta 18 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā, kuras pie..

Lietuvai 100! Salas novada pašvaldība sveic savus draugus Kriaunā
02:16, 19.Februāris, 2018 , Novada ziņas

Lietuvai 100! Salas novada pašvaldība sveic savus draugus Kriaunā

16.februārī jau no agra rīta visā Lietuvā notika svinības par godu valsts simtgadei. Vairāki pasākumi sākās jau dienu iepriekš, taču 16.februārī mūsu kaimiņvalsts godināja valstiskuma laika varoņus un gaišākos prātus. Par godu simtgades..