Pētnieki: nav pētījumu, kuri pierāda, ka administratīvi teritoriālās reformas rezultātā lielākas teritorijas attīstās jaudīgāk
10:23, 10.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Publicēts: 2019. gada 05. aprīlī, www.lps.lv Autore: Jana Bunkus, LPS Komunikācijas nodaļas vadītāja, padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos 3. aprīlī Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Reģionālās attīstības komitejas sēdē, kura nebija ..

Vai pašvaldība pati valda, vai sniedz pakalpojumus, vai pakalpo?
09:53, 10.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Vai pašvaldība pati valda, vai sniedz pakalpojumus, vai pakalpo?

Autors: Zemeunvalsts.lv Kā turpat 30 gadu laikā ir mainījušies Saeimas un ministriju (vai sabiedrības?) izdomātie, sacerētie un rakstītie noteikumi pašvaldībām? Normatīvie akti ir mainīti un mainījušies, to skaits ir pieaudzis, d..

Viduslatvijas RL pārvalde rīko semināru lauksaimniekiem
09:17, 10.Aprīlis, 2019 , Mūžizglītība , Lauksaimniekiem

Viduslatvijas RL pārvalde rīko semināru lauksaimniekiem