Latvijas valdības paziņojums: nolemts paplašināt piesardzības un drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā

Lai efektīvāk ierobežotu COVID-19 izplatību Latvijā, valdība nolēmusi paplašināt piesardzības un drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā. Ierobežojumi skars gan izglītības iestāžu darbu, gan pulcēšanos publiskās vie..

Lasīt vairāk
Ārkārtējas situācijas laikā, VAS Latvijas Valsts ceļi klientu un sadarbības partneru apkalpošanu nodrošinās attālināti
09:20, 16.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) paziņo, ka no 16. marta līdz 14. aprīlim saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem notiks attālināti. LVC nodro&scaro..

Lasīt vairāk
Papildināts! Salas novada pašvaldība līdz 14. aprīlim daļēji pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un pakalpojumus iedzīvotājiem sniedz attālināti
09:03, 16.Marts, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, līdz šā gada 14. aprīlim, ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, Salas novada pašvaldība lēmusi klātienes pakalpojumus klientiem sniegt attālināti. Iedzīvotāji klātienē netiks a..

Lasīt vairāk
Salas novadā uz laiku atcelti kultūras, izklaides un sporta pasākumi

Lai plakātu skatīt pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Sekojot Ministru kabineta rīkojumā Nr. 103, izdota 2020. gada 12. martā (prot. Nr. 11 1. §) Rīgā, iekļautajām norādēm,  ir pieņemts lēmums atcelt plānotos kultūras, izklaides un s..

Lasīt vairāk
VID līdz 14. aprīlim atceļ plānotos publiskos pasākumus un pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē
13:05, 13.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Valsts ieņēmumu dienests (VID) no šī gada 13. marta līdz 2020. gada 14.aprīlim visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un atceļ visus ieplānotos publiskos..