ALTUM uzņēmējiem piedāvā krīzes finanšu instrumentus
12:13, 14.Aprīlis, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

ALTUM uzņēmējiem piedāvā krīzes finanšu instrumentus

Kopš 25. marta Covid-19 skartie uzņēmēji var pieteikties valdībā apstiprinātajiem Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem – garantijām banku kredītu brīvdienām un apgrozāmo līdzekļu aiz..

SIA
11:10, 14.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Vīgants

SIA "Vīgants" atsācis sniegt pakalpojumus tiešajā saskarsmē

No šodienas, 14. aprīļa Salas novada pašvaldības SIA “Vīgants”, ievērojot vairākus piesardzības pasākumus COVID-19 pandēmijas ierobežošanai, atsācis klientu apkalpošanu tiešajā saskarsmē. D..

Lasīt vairāk
Līdz 12. maijam visās NVA filiālēs saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem notiek attālināti
09:16, 14.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Ņemot vērā to, ka valstī līdz šī gada 12. maijam tika pagarināta ārkārtas situācija Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) informē, ka arī visās NVA filiālēs  saziņa a..

Lasīt vairāk
Maznodrošināto, trūcīgo vai daudzbērnu ģimeņu bērniem Salas novadā brīvpusdienas nodrošinātas arī ārkārtējās situācijas noteiktajā attālinātā mācību procesa laikā
11:44, 09.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Izglītība

Aprīlī, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija un, atbilstoši Salas novada domes nolemtajam, saņemto valsts budžeta dotāciju brīvpusdienu nodrošināšanai 1., 2., 3., un 4. klases skolēniem, pašvaldība izsniegs pārti..

Lasīt vairāk
Svarīga informācija daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, ņemot vērā vīrusa COVID-19 ierobežojumus
09:08, 09.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Vīgants

Ministru kabinets 2020. gada 29. marta ārkārtas sēdē apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, nolūkā nodrošināt lielāku cilvēku fi..