Noslēgts līgums par projekta īstenošanu jauniešiem Salas novadā
23:23, 21.Novembris, 2017 , Projekti , Jaunatne

Noslēgts līgums par projekta īstenošanu jauniešiem

Salas novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru  par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam 1.5. apakšsadaļas “Strukturētā dialoga..

Salas novads aicina uz aktīvu atpūtu
23:13, 16.Novembris, 2017 , Sports , Projekti

Salas novads aicina uz aktīvu atpūtu

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/048  "Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā " Salas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus  patīkami izkustēties svētku brīvdienā 20...

Sabiedrības veselības veicināšanas projekta īstenošana turpinās
23:01, 07.Novembris, 2017 , Veselība , Projekti

Sabiedrības veselības veicināšanas projekta īstenošana turpinās

Kopš jūlija mēneša Salas novada pašvaldība uzsākusi realizēt Eiropas Sociālā fonda projektu „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā”. Līdz šim notikusi r..

Uzsākts projekts par karjeras atbalstu izglītības iestādēs
22:45, 03.Novembris, 2017 , Izglītība , Projekti

Uzsākts projekts par karjeras atbalstu izglītības iestādēs

Jēkabpils novada pašvaldība 2017.gada 18.septembrī noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbals..

Mācību centrs
14:34, 30.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

Mācību centrs "Buts" piedāvā neformālās izglītības programmas

NĀC MĀCĪTIES mācību centrā "BUTS" Jēkabpilī Neformālās izglītības programmas:  IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA  MĀCĪBU ILGUMS (h)  LĪDZMAKSĀJUMS*(EUR)  KOPĒJĀ MĀCĪBU MAKSA (EUR)  Apdares darbi  80 36.00 360.00   ..

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem
14:13, 30.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem

Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt ..