Arhibīskaps strostē varu par atsvešināšanos no tautas
13:17, 19.Augusts, 2019 , Dažādi , Nevalstiskās organizācijas

Arhibīskaps strostē varu par atsvešināšanos no tautas

Foto ©Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency "Valsts vara nespēj izskaidrot savus lēmumus un ir pārlieku tuvredzīga, lai pieņemtu likumus, kas uzlabotu iedzīvotāju dzīves, nevis mudinātu tos pamest dzimteni. Šī ir viena no vadlī..

Lasīt vairāk
Iespēja pieteikties mobilai veselības diagnostikai Salas novadā
11:34, 15.Augusts, 2019 , Veselība

Iespēja pieteikties mobilai veselības diagnostikai

MFD Veselības grupa Latvijas reģionu iedzīvotājiem piedāvā veselības diagnostiku, kas ietver mobilo mamogrāfiju un rentgenu. Šos mobilās diagnostikas pakalpojumus varēs saņemt arī iedzīvotāji Salas novadā. 8. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 17.00..

“Jaunsēlpils dižkoku parāde” Sēlpils 1. bibliotēkā
14:17, 12.Augusts, 2019 , Kultūra

“Jaunsēlpils dižkoku parāde” Sēlpils 1. bibliotēkā

Cilvēks un daba vienmēr dzīvojuši mijiedarbībā. Kā cilvēkam, tā ikvienam dabā ir sava dzīve un savs liktenis. Arī kokiem… Vēl jo bagātāk sevī vēsturi glabā dižkoki. Sēlpils 1. bibliotēkā izvietota foto mākslinieka Aloīza Savicka fotogrā..

Lasīt vairāk
Darba devēji un darba meklētāji aicināti reģistrēties dalībai starptautiskajā tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”

Projekts nr.7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā” 2019. gada 26. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas darba dienu platformā www.europ..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība turpina īstenot projektus grants ceļu pārbūvei
09:17, 07.Augusts, 2019 , Lauksaimniekiem , Projekti

Pašvaldība turpina īstenot projektus grants ceļu pārbūvei

Lauku atbalsta dienests 2019. gada jūnijā pieņēmis lēmumu par projektu iesniegumu “Pašvaldības ceļa Se7 Baltais Krogs - Strautiņi infrastruktūras posma pārbūve” Nr. 19-05-A00702-000022 un  “Pašvaldības ceļa S23 Sa..

Lasīt vairāk
Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties unikālā ģimeņu un dzimtu grāmatu izstādes veidošanā
16:51, 06.Augusts, 2019 , Dažādi , Kultūra

Turpinot grāmatu lasīšanas veicināšanas projektu “Bibliotēka”, kuru organizē literatūras mecenāts "Baltic International Bank", aicinām Latvijas ģimenes iesaistīties izstādes ”Dzimtas grāmata” veido&scar..