Zvejas atļaujas (licences) zvejniekiem izsniegs pašvaldības
12:58, 07.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Zvejas atļaujas (licences) zvejniekiem izsniegs pašvaldības

Otrdien, 7. aprīlī, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus Ministru kabineta (MK) trīs noteikumos par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos, par rūpniecisko zveju teritoriālajos ūdeņos un ekonomiskās zonas ūdeņos..

Lasīt vairāk
Var pieteikties platību maksājumiem. Iesniegumus LAD palīdz aizpildīt un iesniegt arī pa tālruni
11:20, 07.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Lauksaimniekiem

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! No šā gada 8.aprīļa līdz 15.jūnijam Lauku atbalsta dienesta klienti Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) var pieteikties platību maksājumu saņemšanai, aizpil..

Salas novada domes ārkārtas sēde
13:50, 06.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada domes ārkārtas sēde

Salas novada domes ārkārtas sēde 2020. gada 7. aprīlī plkst. 9.00                     Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Par izglītojamo ē..

Vietnē mana.latvija.lv ir publicēti 5 jauni dzīves situāciju apraksti
16:05, 05.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Vietnē mana.latvija.lv ir publicēti 5 jauni dzīves situāciju apraksti

Vietnē mana.latvija.lv ir publicēti 5 jauni dzīves situāciju apraksti Veselīgs dzīvesveids (saite: https://mana.latvija.lv/veseligs-dzivesveids/) – kādi risinājumi pieejami slimību profilaksei, vese..

Pļaviņu HES ūdenskrātuvē pakāpeniski atjauno ūdenslīmeni
14:17, 04.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Pļaviņu HES ūdenskrātuvē pakāpeniski atjauno ūdenslīmeni

AS "Latvenergo" Pļaviņu HES ūdenskrātuvē no 2020. gada 2. aprīļa līdz 21. aprīlim notiek pakāpeniska ekspluatācijas ūdens līmeņa atjaunošana. Pļaviņu HES ūdenskrātuves ekspluatācijas ūdens līmeņa paaugstināšana i..

Lasīt vairāk
“Mājas. Ziepes. Divi metri.” – SPKC uzsāk sabiedrības informēšanas kampaņu par svarīgākajiem COVID-19 profilakses principiem
13:41, 04.Aprīlis, 2020 , Veselība

Slimību profilakses un kontroles centrs uzsāk sabiedrības informēšanas kampaņu, lai informētu iedzīvotājus par COVID-19 vīrusa profilaksi un piesardzības principiem, lai izvairītos no infekcijas izplatīšanās. COVID-..