Salas vidusskolas skolēni apmeklēja starptautisko izglītības izstādi
17:06, 03.Marts, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Salas vidusskolas skolēni apmeklēja starptautisko izglītības izstādi "Skola 2020"

28. februārī Salas vidusskolas 12. klases skolēni Ķīpsalā  apmeklēja starptautisko izglītības izstādi "Skola 2020". Jaunieši varēja iepazīties ar jaunākajām Latvijas mācību iestāžu piedāvātajām studiju progr..

Konceptuāls “jā” Sēlijas novada izvēlei
12:24, 27.Februāris, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Konceptuāls “jā” Sēlijas novada izvēlei

Attēlā: VARAM sagatavotā ATR karte      Eiropas Padomes pašvaldību lietu eksperti konstatējuši pārkāpumus administratīvi teritoriālās reformas procesā un grasās tos iekļaut galīgajā pārskata ziņojumā, kas tiks apstiprināt..

Pašvaldību vērtējums par noraidīto Sēlijas novada izveides priekšlikumu
11:34, 27.Februāris, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Pašvaldību vērtējums par noraidīto Sēlijas novada izveides priekšlikumu

Sēlijas novadu apvienībā ietilpstošās vietvaras negatīvi vērtē Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas sēdi, kurā tika noraidīts priekšlikums par Sēlijas novada izveidi ar centru Viesītē. Īsts teātris – tā par otrdi..

Sēlijas novada izveidi varētu aizstāvēt Saeimas frakcijās
10:56, 27.Februāris, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Sēlijas novada izveidi varētu aizstāvēt Saeimas frakcijās

Foto: Edijs Pālens/LETA     Lai aizstāvētu vienota Sēlijas novada izveidi, pašvaldības varētu tikties ar Saeimas frakcijām, aģentūrai LETA pauda Sēlijas novadu apvienības pārstāvis un Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds..

2020. gada 1. martā mainās akcīzes nodokļa likmes alkoholiskajiem dzērieniem
08:56, 27.Februāris, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Uzņēmējdarbība

2020. gada 1. martā mainās akcīzes nodokļa likmes alkoholiskajiem dzērieniem

Valsts ieņēmumu dienests informē, ka, īstenojot samērīgu un pakāpenisku akcīzes nodokļa likmju paaugstināšanas politiku, 2020.gada 1.martā mainās akcīzes nodokļa likmes alkoholiskajiem dzērieniem. VID atgādina, ka saskaņā ar groz..

Saeimas komisija tomēr noraida Sēlijas novada izveidi
09:51, 26.Februāris, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Saeimas komisija tomēr noraida Sēlijas novada izveidi

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas deputāti vakar, 25. februārī tomēr nav spējuši vienoties par Sēlijas novada izveidi. Sēlijas novada apvienības pārstāvji komisijas sēdē norādīja, ka par savu attīstības centru izvēl..