UNESKO mantojuma sarakstā iekļautais Strūves ģeodēziskā loka punkts
15:00, 02.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Tūrisms

"Eiropas Kultūras mantojuma dienas 2019" pasākums pie Strūves ģeodēziskā loka punkta "Arbidāni" Salas novada Sēlpils pagastā

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde, kā nozīmīgu restaurācijas piemēru, Eiropas kultūras mantojuma dienās 2019 izvirzījusi UNESCO mantojuma sarakstā iekļauto Strūves ģeodēziskā loka punktu "Arbidāni", Sēlpils pagastā, Salas novadā, kur&sc..

Karjeras atbalsta pasākumi skolēniem Salas vidusskolā
11:09, 02.Septembris, 2019 , Izglītība , Projekti

Karjeras atbalsta pasākumi skolēniem Salas vidusskolā

Lai uzlabotu pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem Salas vidusskolā, izglītības iestāde no 2016. gada janvāra iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda finansētā projektā ’’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs&rs..

Lasīt vairāk
Par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības iniciatīvu portālā ManaBalss.lv
09:46, 02.Septembris, 2019 , Izglītība

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (turpmāk - LIZDA) jau daudzu gadu garumā norāda valsts un pašvaldību institūcijām, ka pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi saskaras ar nevienlīdzību darba slodzes veidošanās pri..

Uzņēmumā
09:46, 30.Augusts, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Uzņēmumā "Kontekss" divas darba vakances

SIA “Kontekss” (Salas nov., Salas pag., Jaunkaļķi-1) ir divas darba vakances kokapstrādes cehā - gaišās, siltās telpās. Atlikusi viena darba vakance! Darbs maiņās no plkst. 8.00 – 17.00 un no 17.00 - 02.00. Darba pienā..