Pirms apkures sezonas iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!
01:14, 28.Septembris, 2018 , Dažādi

Pirms apkures sezonas iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!

Pēc pavadītas siltas un saulainas vasaras, laiks strauji ir kļuvis vēsāks, un kā liecina pieredze, katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem d..

Valsts veselības apdrošināšanas aspekti
01:03, 28.Septembris, 2018 , Dažādi

Valsts veselības apdrošināšanas aspekti