NVA aicina darba devējus pieteikt darba vietas skolēniem vasaras brīvlaikā

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā no 10. marta līdz 3. aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai. Darba devējiem, kuri piedalīsies pasākumā, NVA nodro&sc..

Drīzuma raidījums
15:29, 11.Marts, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Kultūra

Drīzuma raidījums "Neatklātā Sēlija" - ceturtdienās plkst. 20.00 LTV1 un REPLAY.LV

Jau no rītdienas, -12. martā, varēsim doties ceļojumā uz Sēliju, jo turp vedīs jauns LTV raidījums, kurš centīsies atklāt arī Sēlijas, tostarp, Salas novada kolorītu un cilvēku iekšējo un ārējo pasauli, kas veido Sēlijas i..

Salas KKS  sasauc kopsapulci
21:29, 10.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Salas KKS sasauc kopsapulci

Salas Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība, reģistrācijas Nr. 55403009911, valde paziņo, ka 2020. gada 20. martā  plkst. 15.00, Salas kultūras namā, Skolas ielā 2, Salā, Salas pagastā, tiek sasaukta biedru (pilnvaroto sapulce) kopsap..

Pļaviņu HES ūdenskrātuvē pazeminās ūdenslīmeni
10:07, 09.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Pļaviņu HES ūdenskrātuvē pazeminās ūdenslīmeni

AS "Latvenergo" Pļaviņu HES ūdenskrātuvē no 2020. gada 5. marta līdz 31. martam uzturēs ūdenslīmeni robežās no 70,44 līdz 69,44 m Latvijas augstumu sistēmā (LAS-2000,5), lai veiktu Pļaviņu HES darbības pārbaudes dažādos ūdensk..

Publicēta karte ar 2020. gadā plānotiem valsts autoceļu remontdarbiem
08:49, 09.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Publicēta karte ar 2020. gadā plānotiem valsts autoceļu remontdarbiem

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!       VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā ir publicēta šogad plānoto valsts autoceļu remontdarbu karte. Būvdarbi valstī kopumā iecerēti 101 objektā uz valsts..

Lasīt vairāk
Meliorācijas sistēmu īpašniekiem jāapseko meliorācijas sistēmas un jāveic tām nepieciešamie kopšanas darbi
08:39, 09.Marts, 2020 , Lauksaimniekiem

Zemkopības ministrija (ZM) vēršas pie visiem meliorācijas sistēmu īpašniekiem un aicina apsekot savā īpašumā vai valdījumā esošās meliorētās zemes, izvērtēt meliorācijas sistēmu darbību un veikt nepieciešamos m..