Aizsardzības nozares vadība apbalvo Salas novadu kā Zemessardzes atbalstītāju
09:36, 21.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Aizsardzības nozares vadība apbalvo Salas novada pašvaldību kā Zemessardzes atbalstītāju

17. janvārī Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe bija aicināta piedalīties Aizsardzības ministrijas rīkotajā svinīgajā pasākumā, kas tika veltīts Zemessardzes atbalstītājiem un stiprinātājiem. Aicināto vidū bia Latvijas darba devēji ..

A. Havarda Tikumiskās Līderības institūts viesojas Biržu pamatskolā
12:06, 20.Janvāris, 2019 , Izglītība

A. Havarda Tikumiskās Līderības institūts viesojas Biržu pamatskolā

Saruna par Tikumisko Līderību, vērtību izglītību un rakstura audzināšanu 25 bijušā Jēkabpils rajona skolu vadītājiem Biržu pamatskolā. Sirsnīgi, vienkārši, atklāti, enerģiski - par cilvēka vērtību, cieņu, dzīvību, rakstura tikumi..

Pieredzes apmaiņa un apmācība lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem
12:53, 18.Janvāris, 2019 , Mūžizglītība , Lauksaimniekiem

Pieredzes apmaiņa un apmācība lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem

LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs 2019. gadā plāno mācības un pieredzes apmaiņas braucienus lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem.  Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākumu 201..

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija
10:17, 18.Janvāris, 2019 , Izglītība

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija

Jaunajam gadam sākoties, janvāra pirmajā nedēļā Salas vidusskolā norisinājās Sēlijas novadu izglītības iestāžu darba grupas diskusija par starpnovadu pieredzes apmaiņas semināra "Lauku vidusskolas kvalitāte" rezolūcijas izpildi Salas viduss..

Pirmsskolas izglītības iestāde
08:28, 18.Janvāris, 2019 , Izglītība

Pirmsskolas izglītības iestāde "Ābelīte" gatavojas profesionālās kompetences pilnveidošanas pasākumam pirmsskolas skolotājiem un vadītājiem

Salas novada pašvaldības PII "Ābelīte" plānotā profesionālās kompetences pilnveidošanas pasākuma pirsskolas skolotājiem un vadītājiem 2019. gada 29. janvārī Darba kārtība Laiks Norise Vieta   8.00-8.55 Viesu sagaidī&scaro..

Lasīt vairāk
Salas vidusskolas skolēnu mobilitātes 3. starptautiskā sanāksme Kauhajoki, Kauhajoen lukio, Somijā
10:29, 17.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti

No 2019. gada 20. - 25. janvārim Kauhajoki vidusskolā (Somijā) notiks Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības starpskolu stratēģiskās partnerības projekta “Boost Learning through Innovative Positive Practice” skolēnu mobilitātes 3. starptaut..