Viesītē norisinājies deju sadancis “Klaberjakts”
12:45, 29.Janvāris, 2019 , Kultūra

Viesītē norisinājies deju sadancis “Klaberjakts”

26. janvāra vakarā Viesītes Kultūras pilī sākās starpnovadu tautu deju kolektīvu tradicionālais un nenopietnais tautas deju kolektīvu sadancis “Klaberjakts”. Tas ir pasākums, kas nu jau 20.gadu pēc kārtas pulcē Viesītes un apkārtējo novad..

Salas viduskolā un Biržu pamatskolā tiek īstenots projekts “PuMPuRS”
09:15, 29.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti

Salas viduskolā un Biržu pamatskolā tiek īstenots projekts “PuMPuRS”

2018.gada 16.novembrī Salas novada pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu par Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā mērķa “Samaz..

Kārtējā Salas novada domes sēdepašvaldība
11:46, 28.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

KĀRTĒJĀ SALAS NOVADA DOMES SĒDE

Salas NOVADA domeS SĒDE 2019.gada 31.JANVĀRĪ plkst. 14.00   Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto janvāra mēnesī - 2. Par pašvaldības kustamās mantas atsavināšanu 1 3. Par saisto&..

Zemgales atklāsme izstādē “Balttour 2019” būs atraktīva un saistoša visiem
20:47, 27.Janvāris, 2019 , Tūrisms

Zemgales atklāsme izstādē “Balttour 2019” būs atraktīva un saistoša visiem

Gaidāmajā izstādē – gadatirgū “Balttour 2019” zemgalieši būs vēl pamanāmāki nekā pirms gada, jo “apdzīvotā” platība kļuvusi lielāka, bet apmeklētājiem paustie vēstījumi - ar faktiem un notikumiem bagātāki u..

Martā
20:19, 26.Janvāris, 2019 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Martā "Uzņēmēju dienas 2019" Aizkrauklē

Šogad Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ilgs piecas dienas no 13. līdz 17.martam, piedāvājot plaša spektra pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem. Gandrīz nedēļas garumā &ldqu..

Arī Sēlpils kultūras namā plānoti projektu sagatavošanas kursi

Lauku partnerība “Sēlija” Projektu sagatavošanas kursi Apmācību cikls potenciālajiem projektu iesniedzējiem I DAĻA Viesītes novads, Rites pagasts, Rites kultūras nams – 11.02.2019. Jēkabpils novads, Rubenes pagasts, Kaldabruņ..