"Birži - avotu sala" atklāšanas pasākums

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās. No plkst. 16.00 iepazīšanās ar Biržu tūrisma objektiem gan virtuāli, gan klātienē. ► Došanās pie Biržu dižakmeņa - spēka un enerģijas avota. ► Biržu Zeltenes un Saules ..

Sēlijas novadu apvienība rīko kopīgu pasākumu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā
18:52, 09.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi , Kultūra

Sēlijas novadu apvienība rīko kopīgu pasākumu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā "Sēlijai būt!"

Latviešu tauta veidojusies 13.–17. gadsimtā, četru baltu tautu (kuršu, zemgaļu, sēļu un latgaļu) etniskās apvienošanās procesā, kā arī daļēji lībiešu asimilācijas rezultātā. Sēļi ir viena no baltu tautām, kas atstāju..

Eiropas kultūras mantojuma diena 2019 Sēlpils pagasta
09:07, 09.Septembris, 2019 , Dažādi , Sports , Kultūra , Tūrisms

Eiropas kultūras mantojuma diena 2019 Sēlpils pagasta "Arbidānos"

Kultūras mantojuma aizsardzības darbs nav iedomājams bez profesionālas restaurācijas. Restaurācijas procesā speciālisti sabiedrībai atdod no pamestības un iznīcības izglābtas kultūras vērtības, kurās ieguldīta profesijas mīlestība, uzticība vērtību s..

Lasīt vairāk

Valsts pētījumu programmas projekts “DemoMig” un Zemgales plānošanas reģions aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets”, kas 24. septembrī notiks Bauskas novada Ceraukstē, atpūtas kompleksā R..

Lasīt vairāk
Labklājības ministrija ielūdz uz reģionālo diskusiju “Tu un sociālā uzņēmējdarbība – vai vajag?”

Septembrī Labklājības ministrija ielūdz ikvienu interesentu uz reģionālo diskusiju ciklu “Tu un sociālā uzņēmējdarbība – vai vajag?”, kas norisināsies piecās pilsētās: Liepājā (11.09.), Valmierā (13.09.), Daugavpilī (18.09.), Jelgav..

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā
08:49, 06.Septembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Vīgants

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā