Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole
17:01, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli Zvērināts tiesu izpildītājs Rigmonta Grīga paziņo, ka tiek rīkota privātpersonai piederošā nekustamā īpašuma - Biržu iela 2-5, Birži, Salas pagasts, Salas novads, ar ar kadastra numuru 5686..

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi
14:47, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi , Jaunatne

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi

16. septembrī notika LPS Domes ārkārtas sēde, kurā tika apspriesta administratīvi teritoriālās reformas (ATR) gaita. Visos ar reformu saistītajos jautājumos pašvaldību vadītājiem (pavisam Domes sēdē bija pārstāvētas 96 pašvaldības) izde..

Lasīt vairāk
Salas novada skolās turpinās projekts “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Salas novada skolas turpina īstenot Eiropas Savienības struktūrfondu projektu “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” – PuMPuRS ( 8.3.4. 0/16/I/001) arī šajā mācību gadā. Pr..

Svecīšu vakars Salas novada kapsētās 5. oktobrī
16:59, 13.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Svecīšu vakars Salas novada kapsētās 5. oktobrī

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! SVECĪŠU VAKARS SALAS NOVADA KAPSĒTĀS 5. OKTOBRĪ Salas pagasta kapsētās: ► Biržu kapos plkst. 15.00; ► Dzelznavas kapos plkst. 16.00; ► Auzānu kapos plkst. 17.00. Sēlpils pagas..

Orientēšanās sacensības no Sēlpils pagasta
14:14, 13.Septembris, 2019 , Sports , Kultūra , Tūrisms

Orientēšanās sacensības no Sēlpils pagasta "Arbidāniem" pārceltas uz Sēlijas ciema centru

Rēķinoties ar prognozētajiem nepiemērotajiem laika apstākļiem rīt, 14. septembrī, orientēšanās sacensības, pasākuma "Eiropas kultūras mantojuma diena 2019" pie Strūves ģeodēziskā loka punkta "Arbidāni", Sēlpils pagastā, Sal..

Lasīt vairāk
Sēlpils kultūras namā sākas amatierkolektīvu  jaunā 2019./2020.g.g. sezona.
02:23, 13.Septembris, 2019 , Kultūra

Sēlpils kultūras namā sākas amatierkolektīvu jaunā 2019./2020.g.g. sezona.

Pats grūtākais ir tas solis, kas mūs šķir no ierastā. Tur, kur īpaši negribas iet – pilnīgi noteikti vajag iet. /Jūlija Vicko/ Esi gaidīts : Jauktais koris „Sēlpils” – diriģente Agnese Grudinska, mēģinājumi tre&s..