Latvijas pašvaldības pie Mežaparka Lielās estrādes izveidojušas rododendru dārzu
08:29, 04.Decembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Attēlā: šķirnes rododendrs "Miks" 119 Latvijas pašvaldības Rīgas dome kopā ar SIA “Rīgas meži” rudenī aicināja uz rododendru stādīšanas svinīgo pasākumu “Rododendru krāšņums dziesmu priekam&rdqu..

Lasīt vairāk
NVA sniedz atbalstu darba devējiem personu ar invaliditāti nodarbināšanas sākumposmā, pieteikšanās - līdz 10.decembrim
17:05, 03.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā šādu atbalstu darba attiecību sākumposmā:  Dotāciju personas ar invaliditāti darba vi..

Lasīt vairāk
Uzmanieties! Paredzami transporta kustības ierobežojumi Salas ciemā!
11:14, 03.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Uzmanieties! Paredzami transporta kustības ierobežojumi Salas ciemā!

Sakarā ar akciju sabiedrības “GASO” gāzes pievades regulēšanas punktu plānveida nomaiņas darbiem, būs transporta kustības ierobežojumi Salā, Ābeļu ielā, iepretim Skolas ielai 2A. Paredzētais remontdarbu laiks 04.12 – 05.12.20..

Lasīt vairāk
Gada ienākumu deklarācijas neiesniegšana neatbrīvos no pienākuma samaksāt nodokļa starpību
11:05, 03.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi