Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētāji piedalās Latvijas Pašvaldību savienības Domes sēdē
12:28, 08.Novembris, 2019 , Novada ziņas

6. novembrī, notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Domes sēde, kurā ar balsu vairākumu tika pieņemts lēmums lūgt Saeimu neatbalstīt Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumprojektu un nodot to atpakaļ Ministru kabinetam. Domes ..

Jauniešu izglītošana par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem
11:52, 06.Novembris, 2019 , Izglītība , Veselība , Projekti , Jaunatne

Jauniešu izglītošana par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/048 ,,Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā” ietvaros, 11. un 25. novembrī Salas vidusskolā un Biržu pamatskolā notiks izglītības nodarbīb..

Iesniegtie projekti  Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā
11:22, 06.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

Iesniegtie projekti Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā

Salas novada  pašvaldība, ar diviem partneriem no Latvijas un diviem no Lietuvas, iesniegusi Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.– 2020. gadam (Programma) trešajā  konkursa kārtā projektu "Starpta..

Salas novada pašvaldība atbalsta mediķus un aicina pievienoties streikam
16:07, 05.Novembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Salas novada pašvaldība, esot nemierā ar administratīvi teritoriālās reformas gaitu un atbalstot mediķus, - aicina pievienoties streikam

Veselības aprūpes nozares darbinieki turpina uzstāt uz nepieciešamību algu palielināšanai piešķirt visu iepriekš solīto finansējumu un ceturtdien gaidāmo protestu neatcels, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Kri&sc..

Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER  projekti
13:56, 04.Novembris, 2019 , Jaunumi , Projekti

Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER projekti

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!   Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprinājusi divus Salas novada pašvaldības projektus, kas iesniegti  Eiropas Savienības..

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā
13:33, 04.Novembris, 2019 , Dažādi , Veselība

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā

Pirms gaidāmās ārstu protesta akcijas š.g. 7. novembrī, kuras ietvaros atsevišķās ārstniecības iestādēs varētu netikt nodrošināti plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, piemēram, ārstu-speciālistu, ģimenes ārstu konsultācijas, ..