Salas novadā novērtē izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam
11:31, 25.Augusts, 2020 , Izglītība

Salas novadā novērtē izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam

Pirmdien, 24. augustā Salas novada izglītības iestāžu vadītāji pie sevis ciemos sagaidīja Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes vadītāju Andu Ķiploku un Galveno speciālisti izglītības jautājumos Raineldu Muižnieci, kā arī Salas novada domes priek&sca..

Kārtējā Salas novada domes sēde
14:29, 24.Augusts, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2020. gada 27. augustā plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Par paveikto augusta mēnesī - 2. Par Salas novada pašvaldības izglītības iestāžu mācību procesa organizāciju 2020./2021. mācību gad..

Lasīt vairāk
Izglītojošs seminārs uzņēmējiem Lielvārdē 27.08. | Ilgtspējīga bioresursu izmantošana ražošanā
15:27, 21.Augusts, 2020 , Uzņēmējdarbība

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzkliksķiniet uz tā! Aicinām piedalīties izglītojošā seminārā uzņēmējiem "Ilgtspējīga bioresursu izmantošana ražošanā", kas š.g. 27. augustā notiks Lielvārdē, Koprades telpās &ld..

Gaidāma uzņemšana Biznesa inkubatorā
15:06, 21.Augusts, 2020 , Uzņēmējdarbība

Gaidāma uzņemšana Biznesa inkubatorā

Pievienojies plašākajam inkubatoru tīklam Latvijā, piesakot savu biznesa ideju pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai. Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa ideja..

Bezmaksas praktiskais seminārs uzņēmējiem
16:54, 18.Augusts, 2020 , Uzņēmējdarbība

Bezmaksas praktiskais seminārs uzņēmējiem

Lai plakātu skatītu ilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Zemgales Uzņēmējdarbības centrs 17. septembrī pl.10.00 aicina uzņēmējus uz bezmaksas praktisko semināru PĀRDOD AR PRIEKU! Pasākuma norises vieta – Zemgales Plānošanas reģi..