Rīcības ar sadzīves atkritumiem Covid-19 risku mazināšanai
09:41, 08.Maijs, 2020 , Veselība , Vīgants

Rīcības ar sadzīves atkritumiem Covid-19 risku mazināšanai

Lai sniegtu drošu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu iedzīvotājiem un mazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai Latvijas iedzīvotāju vidū, ir ieviesti papildu piesardzības pasākumi, lai nodrošinātu iedzīvotāju..

Lasīt vairāk
Portāla Salidzini.lv jaunizveidotā sadaļa sniedz informāciju par pārtikas piegādi visā Latvijā
09:27, 08.Maijs, 2020 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Lai atvieglotu iedzīvotāju iespējas droši iegādāties pārtiku ārkārtējās situācijas kontekstā, Salidzini.lv ir izveidojis Pārtikas piegādes sadaļu, kurā tiek piedāvāta iespēja meklēt pārtikas preces, norādot vēlamo piegādes vietu ..

Atsāk pacientu pierakstīšanu uz plānveida veselības aprūpes pakalpojumiem
10:54, 05.Maijs, 2020 , Veselība

Atsāk pacientu pierakstīšanu uz plānveida veselības aprūpes pakalpojumiem

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Nacionālais veselības diensts (NVD) informē, ka, sākot ar 23. aprīli, atjaunots pacientu pieraksts uz visiem plānveida veselības aprūpes pakalpojumiem, tostarp uz tiem, kas &scar..

Salas novada svētki atcelti līdz nākamajam gadam
09:56, 05.Maijs, 2020 , Novada ziņas , Kultūra

Salas novada svētki atcelti līdz nākamajam gadam

Rūpējoties par Salas novada iedzīvotāju un viesu drošību un veselību pandēmijas laikā, Salas novada dome nolēmusi atcelt Salas novada svētkus, tas ir, 2020. gadā novada svētki NENOTIKS. Saudzēsim sevi un tiksimies Salas novada svētko..

Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu
09:35, 05.Maijs, 2020 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu

No šodienas, 5. maija Salas novada pašvaldība atsākusi kases darbu arī nepastarpināti, norēķinoties pašvaldības kasē. Salas novada pašvaldības kase atvērta ierastajā darba laikā, no plkst. 8.00 līdz 17.00; pusdienu pā..