Valsts ieņēmumu dienests rīko tiešsaistes semināru par aktuālajiem grozījumiem Mikrouzņēmumu nodokļu likumā
11:13, 10.Decembris, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

2020. gada 14. decembrī plkst. 11.00 Valsts ieņēmuma dienests (VID) aicina piedalīties tiešsaistes videoseminārā par aktuālajiem grozījumiem Mikrouzņēmumu nodokļu likumā, kas būs spēkā no 2021. gada. 2020. gada ..

Projekts
14:19, 08.Decembris, 2020 , Projekti

Projekts "Atver sirdi Zemgalē"

Mērķa sasniegšanai tiks īstenota virkne darbību: izvērtētas personu ar invaliditāti un ārpusģimenes aprūpē esošo bērnu individuālās vajadzības un izstrādāti atbalsta plāni; izstrādāts detalizēts reģiona DI plāns, kurā izvērtēti e..

Parakstīts līgums par skatu torņa izbūvi Daborkalnā
13:27, 07.Decembris, 2020 , Projekti , Tūrisms

Parakstīts līgums par skatu torņa izbūvi Daborkalnā

Novembrī Salas novada pašvaldībā parakstīts līgums par būvdarbu veikšanu “Strūves ģeodēziskā loka punkta “Daborkalns” publiskās infrastruktūras un skatu torņa izbūve”. Darbus veiks SIA “Ramda C&rdquo..

Lasīt vairāk
Kultūras centru un amatierkolektīvu darba organizācija ārkārtējās situācijas laikā
13:19, 07.Decembris, 2020 , Kultūra

Valdība 2020. gada 1. decembrī lēma pagarināt ārkārtējo situāciju valstī līdz 2021. gada 11. janvārim un noteikt papildu drošības pasākumus, tostarp kultūrā. Kultūrvietas, izņemot bibliotēkas un muzejus, kā arī radniecīgas mākslas un vēstures ..

No 2. decembra ir atļauti vairāki skaistumkopšanas pakalpojumi
12:53, 07.Decembris, 2020 , Jaunumi , Uzņēmējdarbība

No 2. decembra ir atļauti vairāki skaistumkopšanas pakalpojumi

Veselības inspekcija informē skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējus un saņēmējus, ka saskaņā ar grozījumiem ārkārtējās situācijas rīkojumā* no 02.12.2020. ir atļauta sekojoša skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšana, t.sk. ..

Lasīt vairāk
Salas novada Gada uzņēmējs Zemgalē 2020- SIA “SAKAS BIRCH”
12:31, 07.Decembris, 2020 , Novada ziņas , Uzņēmējdarbība

Salas novada Gada uzņēmējs Zemgalē 2020- SIA “SAKAS BIRCH”

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Attēlā: Atzinības raksts "Gada uzņēmējs Zemgalē 2020" SIA "Sakas Birch". Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām jau piekto reizi or..