Par darbinieku un darba devēju attiecībām ārkārtējās situācijas laikā
09:18, 17.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Par darbinieku un darba devēju attiecībām ārkārtējās situācijas laikā

Latvijā ir līdz 14. aprīlim izsludināta ārkārtēja situācija, lai  ierobežotu COVID-19 izplatību. Izsludinātā ārkārtas situācija ietekmē vai var ietekmēt arī darbiniekus un darba devējus, tāpēc ir būtiski visiem iesaistītajiem kopīgi sadar..

Informatīvais video par vīrusu COVID-19
14:53, 16.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Informatīvais video par vīrusu COVID-19

SPKC sagatavotajos video uzskatāmi atainoti COVID-19 izplatīšanās ceļi un profilakses pasākumi, lai izvairītos no COVID-19 saslimšanas.

Sabiedriskā transporta pasažieru ievērībai
13:45, 16.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Sabiedriskā transporta pasažieru ievērībai

No 2020. gada 16. marta līdz rīkojuma atcelšanai, autobusi kursēs pēc skolēnu brīvdienu grafika. Papildu informācija: https://www.jekabpilsap.lv/lv/jaunumi/undefined/sakara-ar-skolenu-brivlaiku-no-2020-gada-16-marta-lidz-2020-gada-20-mart..