Salas bibliotēka iesaistījusies projektā
12:50, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

Salas bibliotēka iesaistījusies projektā "Mūsu mazā bibliotēka"

Salas bibliotēka ir pieteikusi savu dalību grāmatu izdevniecības “Liels un mazs” uzsāktajam lasītveicināšanas projektam “Mūsu mazā bibliotēka”. Projekta ”Mūsu mazā bibliotēka” ir pirmsskolas un jaunākā skola..

Vispasaules tīrības diena Salas novadā
12:41, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

15. septembris - Vispasaules tīrības diena

Šī gada 15. septembrī norisināsies Vispasaules tīrības diena - World Clean Up Day. Plānots, ka Pasaules talkā iesaistīsies brīvprātīgie no 150 valstīm. Lielās talkas organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus šajā dienā stādīt kokus gan ..

Lasīt vairāk
Biedrība Orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” organizē orientēšanās sporta pasāku
12:25, 02.Oktobris, 2018 , Sports

UZMANĪBU! Biedrība Orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” 2018.gada 16.septembrī no plkst. 9:00 organizē orientēšanās sporta pasākumus projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaks..

Lasīt vairāk
Salas vidusskolā ēdināšanas pakalpojumu sniedz SIA
12:13, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

Salas vidusskolā jauns ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs

Š.g. jūlijā Salas novada pašvaldība organizēja iepirkumu "Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Salas vidusskolas audzēkņiem un darbiniekiem". Konkursa kārtībā no diviem pretendentiem tika izvēlēta sabiedrība ar ierob..

Ceļu remonti Salas novadā
11:46, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Projekti

Ceļu pārbūve Salas un Sēlpils pagastos

Vienlaicīgi īstenojot divus Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektus, Salas novadā tiek veikta pašvaldības ceļu Mežmaļi - Dekšņi  un Kaijas - Pūķupīte  infrastruktūras pārbūve. Minētie ceļi ir i..

Vasaras skola ES fondu jautājumos
11:40, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

Vasaras skola ES fondu jautājumos

Lai apgūtu jaunas iemaņas un pilnveidotu zināšanas Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas un īstenošanas jautājumos, no 22.augusta līdz 24.augustam projektu vadītāja Ligita Kadžule piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās at..