Salas novada pašvaldība saņēmusi pateicību
15:40, 11.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Izglītība , Kultūra

Salas novada pašvaldība saņēmusi pateicību

Pateicoties Salas novada pašvaldībai, Salas vidusskolā tika īstenots projekts "Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss "Mana zeme skaistā"". Projekta pirmajā kārtā kopumā piedalījās 220 skolas no visiem Latvijas reģioniem, ti..

Apstiprināts finansējums programmas
14:49, 10.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti

Apstiprināts finansējums programmas "Latvijas skolas soma" īstenošanai nākamajā semestrī

2019. gada 8. janvāra Ministru kabineta sēdē apstiprināts rīkojums "Par valsts budžeta finansējuma sadalījumu programmas "Latvijas skolas soma" īstenošanai 2018./2019.mācību gada otrajā semestrī", kas nodrošina iepri..

Lasīt vairāk
Jelgavā un Jēkabpilī Zemgales uzņēmēji mācīsies pārdot ierastajā un digitālajā vidē
12:12, 10.Janvāris, 2019 , Uzņēmējdarbība

Kamēr ārā snieg, kūst un puteņo, esošajiem un topošajiem reģiona uzņēmējiem Zemgales Plānošanas reģions piedāvā lielisku iespēju apgūt vai papildināt savas zināšanas produktu un pakalpojumu pārdošanā, tostarp digitā..

Ir iznācis informatīvā izdevuma
11:57, 10.Janvāris, 2019 , Novada ziņas

Ir iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" šī gada pirmais numurs

Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" 2019. gada janvāra numurs elktroniski lasāms mājaslapas sadaļā Publikācijas. Drukātā versija būs atrodama Salas novada pašvaldībā un Sēlpils pagasta pārv..

Latvijas Zemnieku savienība ir pret mehānisku pašvaldību skaita samazināšanu
11:31, 10.Janvāris, 2019 , Dažādi

Latvijas Zemnieku savienība ir pret mehānisku pašvaldību skaita samazināšanu

Trešdien, 9. janvārī, notika Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes sēde, kurā tika skatīts jautājums par administratīvi teritoriālo reformu, kura, veidojot Krišjāņa Kariņa valdību, ir izvirzīta kā viena no prioritātēm. Par at..

Lasīt vairāk
Jauniešiem iespēja iesaistīties projektā „PROTI un DARI!” un izmantot tā sniegtās iespējas!
08:55, 10.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), bet šobrīd nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrējies Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam Eiropas So..