Lieldienās būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos
12:12, 16.Aprīlis, 2019 , Dažādi

Lieldienās būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, laika posmā no 2019. gada 18. līdz 23. aprīlim gaidāmas izmaiņas gandrīz 600 reģionālo autobusu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 27 pasažieru pārvadātāji. Ņemot vērā vērienīgā..

Uzlabojumi valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā
12:03, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Uzlabojumi valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā

Lai skatītu infografiku pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tās! Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no šī gada aprīļa stājusies spēkā virkne uzlabojumu valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Uzlabojumi..

Pozitīvas pārmaiņas gada ienākumu deklarāciju iesniedzējiem
11:52, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Pozitīvas pārmaiņas gada ienākumu deklarāciju iesniedzējiem

Lai skatitu attēlu pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tā! Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka 2019.gada 16.aprīlī spēkā stājas likums “Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli””, kas nosaka ..

Salas novada pašvaldības darba laiks Lieldienās
11:37, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada pašvaldības darba laiks Lieldienās

Salas novada pašvaldība lūdz ņemt vērā, ka laika posmā no 2019. gada 18. aprīļa līdz 2019. gada 22. aprīlim ieskaitot, būs izmaiņas iedzīvotāju apkalpošanas darba laikā.

Jauna kārtība Uzņēmumu reģistra klātienes pakalpojumu saņemšanai reģionos

No 2019.gada 7.maija mainīsies klientu apkalpošanas laiki vairākās Uzņēmumu reģistra (UR) reģionālajās nodaļās. Turpmāk Bauskas, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils reģionālajās nodaļās klātienes pakalpojumi būs pieej..