4. Lauku kopienu parlaments - jaunās lauku paradigmas

No 2019. gada 5. līdz 7. jūnijam Zaļeniekos, Jelgavas novadā notiks 4.Latvijas Lauku kopienu parlaments, aktualizējot esošās un briestošās pārmaiņas lauku telpā.   Zaļeniekos vienkopus pulcēsies viedokļu līderi, inovatori, pētnieki..

Iznācis informatīvā izdevuma
12:10, 10.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas

Iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" aprīļa numurs

Ir iznācis Salas novada informatīvais izdevums "Salas Novada Vēstis" Nr. 114, 11. aprīlis 2019. gads. Elektroniski izdevums skatāms Salas novada mājaslapas sadaļā Publicitāte. Skatīt ŠEIT. Drukātā veidā izdevums būs pieejams no cetur..

Lasīt vairāk
Pētnieki: nav pētījumu, kuri pierāda, ka administratīvi teritoriālās reformas rezultātā lielākas teritorijas attīstās jaudīgāk
10:23, 10.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Publicēts: 2019. gada 05. aprīlī, www.lps.lv Autore: Jana Bunkus, LPS Komunikācijas nodaļas vadītāja, padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos 3. aprīlī Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Reģionālās attīstības komitejas sēdē, kura nebija ..

Lasīt vairāk
Vai pašvaldība pati valda, vai sniedz pakalpojumus, vai pakalpo?
09:53, 10.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Vai pašvaldība pati valda, vai sniedz pakalpojumus, vai pakalpo?

Autors: Zemeunvalsts.lv Kā turpat 30 gadu laikā ir mainījušies Saeimas un ministriju (vai sabiedrības?) izdomātie, sacerētie un rakstītie noteikumi pašvaldībām? Normatīvie akti ir mainīti un mainījušies, to skaits ir pieaudzis, d..

Viduslatvijas RL pārvalde rīko semināru lauksaimniekiem
09:17, 10.Aprīlis, 2019 , Mūžizglītība , Lauksaimniekiem

Viduslatvijas RL pārvalde rīko semināru lauksaimniekiem