Lielā novada svētku egle ir iedegta
14:39, 10.Decembris, 2018 , Kultūra

Lielā novada svētku egle ir iedegta

Svētdien, 9. decembra pēcpusdienā, visi iedzīvotāji tika aicināti doties ārā, kur pie Salas novada domes ēkas tika iedegta lielā novada svētku egle. Jau divos pēcpusdienā Salas ciema centrā bija manāma ķekatnieku parāde ar bluķa vilkšanu, līdz..

Starptautiska projekta partneri tiekas Salas novadā
11:49, 07.Decembris, 2018 , Projekti , Tūrisms

Starptautiska projekta partneri tiekas Salas novadā

Salas novada pašvaldībā 6.decembrī notika Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020. gadam projekta Nr. LLI-199 „Ceļo gudri- apmeklē Lietuvu un Latviju” („Travel Smart – visit Lith..

Vai smēķēt ir stilīgi?
11:32, 07.Decembris, 2018 , Izglītība , Projekti

Smēķēt nav stilīgi!

Biržu pamatskolā  un Salas vidusskolā  norisinājās  viens no veselības veicināšanas pasākumiem Eiropas Sociālā fonda projektā „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas..

Zemgales tūrisma konference 2018
09:17, 07.Decembris, 2018 , Dažādi , Tūrisms

Zemgales tūrisma konference 2018

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra un  Zemgales Tūrisma asociācija  5. decembrī Jelgavas pilī organizēja ikgadējo Zemgales tūrisma konferenci “Sadarbības spēks tūrisma attīstības veidošanā”. Arī Salas novada pa&s..

Ekspluatācijā nodots grants ceļš Sēlpils pagastā
12:15, 06.Decembris, 2018 , Novada ziņas , Projekti

Ekspluatācijā nodots grants ceļš Sēlpils pagastā

Ekspluatācijā ir nodots grants ceļš Se6 Sēlpils pagastā.  Būvatļauja Krustpils novada būvvaldē šī ceļa pārbūvei tika saņemta 2018. gada 24.jūlijā, bet akts par objekta nodošanu ekspluatācijā parakstīts šā gada 16.nove..

Aptauja mežu īpašniekiem

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMIB) ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu realizē projektu "Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņem&scar..