Salas novada pašvaldība piedāvā vakanci
16:37, 28.Februāris, 2019 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība piedāvā vakanci

Salas novada pašvaldība konkursa kārtībā aicina darbā Ģimenes atbalsta centra “Saulstari” direktora pienākumu izpildītāju (1 amata vieta, uz noteiktu laiku)   Prasības pretendentiem: otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadē..

Lasīt vairāk
2018. gada ienākumu deklarāciju iesniegšana, lai saņemtu nodokļa pārmaksu, ilgs līdz pat 2022. gada 16. jūnijam
12:39, 28.Februāris, 2019 , Dažādi

Iedzīvotāji, kuriem gada ienākumu deklarācijas iesniegšana nav obligāta, deklarāciju par pagājušo gadu var iesniegt jebkurā laikā līdz pat 2022. gada 16. jūnijam, sākot ar šī gada 1. martu. Taču gadījumos, kad saistībā ar progres..

Lasīt vairāk
Aicinām iedzīvotājus un organizācijas paust viedokli par Eiropas nākotni un ieguldījumu ilgtspējīgai attīstībai līdz 2030. gadam
10:43, 28.Februāris, 2019 , Dažādi

Aicinot Latvijas iedzīvotājus, organizācijas un ikvienu apdomāt un paust viedokli par to, kādā valstī vēlamies dzīvot un kādu redzam mūsu planētas un Eiropas nākotni, Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) publisko Eiropas Komisijas pārdomu dokumentu &..

Bioloģiski vērtīgo zālāju platības turpina strauji sarukt
10:13, 28.Februāris, 2019 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Bioloģiski vērtīgo zālāju platības turpina strauji sarukt

KF Nr. 5.4.2.1/16/I/001 projekts “Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” Pagājušā gada decembrī Dabas aizsardzības pārvalde saņēma 32 tūkstoš..

Ar 1. jūliju plānots lielāks atbalsts adoptētājiem un cilvēkiem ar invaliditāti
09:59, 27.Februāris, 2019 , Dažādi

Ar 1. jūliju plānots lielāks atbalsts adoptētājiem un cilvēkiem ar invaliditāti

Lai veicinātu „sistēmas bērnu” adopciju, viņu iespējas augt ģimenē, ar š.g. 1. jūliju paredzēts ieviest jaunu atbalsta veidu adoptētājiem – bērna adopcijas pabalstu par katru adoptēto bērnu, kurš līdz tam bijis ārpusģi..

Aizvadīta Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate
09:11, 26.Februāris, 2019 , Kultūra

Aizvadīta Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate

23. februārī, Zasas kultūras namā notika vokālo ansambļu skate, kuru rīkoja Jēkabpils novada izglītības un kultūras pārvalde, sadarbībā ar Zasas kultūras namu. Skates mērķis – nodrošināt vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas sagl..