Par grants ceļu pārbūvi Salas novadā
09:48, 10.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Projekti , Vīgants

Par grants ceļu pārbūvi Salas novadā

Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” tiek atbalstīta pašvald..

Salas novada domes ārkārtas sēde
09:21, 10.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada domes ārkārtas sēde

SALAS NOVADA DOMES  ĀRKĀRTAS SĒDE  2019.gada 11.oktobrī plkst. 08.10 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Par grozījumiem 29.11.2018. Salas novada domes sēdes lēmumā Nr. 294 “Par projekta iesnieguma iesniegšanu u..

Videoieraksts no Sēlijas novadu apvienības kopīgi organizētā pasākuma
16:41, 09.Oktobris, 2019

Videoieraksts no Sēlijas novadu apvienības kopīgi organizētā pasākuma "Sēlijai būt!"

Aktualizējot jautājumu par Sēlijas kā atsevišķa reģiona pastāvēšanu, kā arī iepazīstinot ar Latvijas piektā novada kultūras, vēstures sabiedriskās dzīves izpausmēm un vērtībām, un personībām, 2019.gada 28. septembrī Latvijas Nacionālajā..

BKUS reanimatoloģe Dr. Arta Bārzdiņa: Izglāb savu bērnu!
13:19, 09.Oktobris, 2019 , Veselība

BKUS reanimatoloģe Dr. Arta Bārzdiņa: Izglāb savu bērnu!

Par pavisam mazo bērnu traumām, sakropļošanas un arī nāves gadījumiem, kas notikuši mājās negadījuma vai nejaušas notikumu sakritības dēļ, ir atbildīgi tikai un vienīgi bērna vecāki! Punkts. Bērns līdz viena vai pat divu gadu vec..

Aicinām pieteikt pretendentus Atzinības raksta saņemšanai
12:57, 09.Oktobris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Aicinām pieteikt pretendentus Atzinības raksta saņemšanai