Salas bibliotēkā pieejami žurnāli
08:15, 11.Maijs, 2020 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Salas bibliotēkā pieejami žurnāli "Saimnieks LV" un "Biškopis"

"Saimnieks LV" Lauksaimniecības nozares komercžurnāls “Saimnieks LV” tiek izdots reizi mēnesī, pirmajās mēneša dienās, lai mūsu lasītāji būtu pirmie, kas uzzina par svarīgākajiem nozares jaunumiem. Mērķaudit..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība piešķir pabalstu krīzes situācijā saistībā ar Covid-19 izplatību
15:35, 08.Maijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!     Š.g. 30. aprīļa sēdē Salas novada dome apstiprināja saistošos noteikumus par pašvaldības sniegto pabalstu izsniegšanas kārtību iedzīvotājiem,..

Atvērto durvju diena RSU tiešsaistē – maģistra studiju interesentiem 12. maijā
12:44, 08.Maijs, 2020 , Mūžizglītība , Izglītība

Atvērto durvju diena RSU tiešsaistē – maģistra studiju interesentiem 12. maijā

Šogad veram augstskolas durvis topošajiem maģistrantiem virtuāli! 12. maijā no 16.00 līdz 18.00 gaidām visus interesentus RSU tiešsaistes studijā – viesistabā, kur namatēva lomā būs izcilais moderators, ārpoli..

Lasīt vairāk
Mākslas izstāde „CILME / audums kā koncepcija un materiāls Latvijas identitātē” skatāma virtuāli
12:18, 08.Maijs, 2020 , Jaunumi , Kultūra

Attēlā: Diānas Potapovas un Sandras Agritas Greivules "Viedzīmes"     3D formātā nu apskatāma starpdisciplinārā mākslas izstāde “CILME / audums kā koncepcija un materiāls Latvijas identitātē”. Izstādē varēs aplūkot gan..

Jaunās grāmatas Salas bibliotēkā
12:08, 08.Maijs, 2020 , Kultūra

Jaunās grāmatas Salas bibliotēkā

Abdullajevs, Čingizs. Venēras otrā piedzimšana Auziņš, Arnolds. Astotais bauslis. Caune, Andris. Rīgas tirgi pirms 100 gadiem. Dāniele, Inita. Lielā Latvijas sēņu grāmata. Džeimss, Pīters. Mirušajiem pa pēdām. Džordano, Rafaella...

Otrā pasaules kara upurus atceroties
11:37, 08.Maijs, 2020 , Dažādi

Otrā pasaules kara upurus atceroties

Lai attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšīniet uz tā! Šodien, 8. maijā pieminam Otrā pasaules kara beigu 75. gadadienu Eiropā un atceramies Nacisma sagrāves dienu. 1945. gada 8. maijā beidzās asiņainākais karš pasaules vēst..