No 1. septembra gaidāmas izmaiņas četros maršrutos virzienā uz Jēkabpili
09:14, 31.Augusts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

No 1. septembra gaidāmas izmaiņas četros maršrutos virzienā uz Jēkabpili

No 2020. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 5494 Jēkabpils–Lone–Nereta, Nr. 5497 Jēkabpils–Sunākste, Nr. 6896 Jēkabpils–Sala un Nr. 6967 Jēkabpils–Dunava. Izmaiņas veiktas, lai Salas pagasta O&scaron..

Lasīt vairāk
Pēc Salas novada domes pieteikuma, Satversmes tiesa ierosinājusi lietu saistībā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu
15:21, 28.Augusts, 2020 , Novada ziņas

Pamatojoties uz Satversmes tiesas likuma 20. pantu, Satversmes tiesas 2. kolēģija nolēma ierosināt Satversmes tiesā lietu “Par Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pielikuma “Administratīvās teritorijas, to administratīvie ..

Lasīt vairāk
Šovasar novada skolēni izmantoja iespēju strādāt pašvaldības organizēto brīvprātīgo darbu
11:18, 28.Augusts, 2020 , Novada ziņas , Izglītība

Daudzi skolēni vasaras brīvlaikā labprāt izvēlas pastrādāt. Salas novads kopš 2018. gada arī piedāvā pusaudžiem un jauniešiem no 13 līdz 18 gadiem pavadīt daļu vasaras brīvlaika lietderīgi, tas ir, organizē brīvprātīgo darbu novada skol..

Šodien vai rīt TV kanāla ReTV raidījumā

DATUMS PRECIZĒTS! Piektdien, 28. augustā nacionālajā TV kanāla ReTV raidījumā "Ikdiena" būs skatāms sižets par Sēlpils baznīcu

Datums precizēts! Šodien, 28. augustā plkst. 21.30, nacionālā televīzijas kanāla ReTV raidījumā “Ikdiena” būs skatāms sižets par Sēlpils evaņģēliski luteriskās draudzes ES projekta  realizāciju, kā rezultātā Sēlpils baznī..

Lasīt vairāk
Salas vidusskola turpina realizēt 2 gadu Erasmus+ Sporta projektu “European Dimension in Sport and Physical Activities with Adolescents”
09:11, 28.Augusts, 2020 , Sports , Izglītība , Veselība , Projekti

Jaunajā mācību gadā, sadzīvojot ar Covid-19 ierobežojumiem, Salas vidusskola turpinās realizēt 2 gadu Erasmus+ Sporta projektu “European Dimension in Sport and Physical Activities with Adolescents” – EDSPAA (“Eiropas dimensija..

3D printeris ienāk Salas vidusskolas mācību procesa ikdienā
15:13, 26.Augusts, 2020 , Izglītība

3D printeris ienāk Salas vidusskolas mācību procesa ikdienā

Iespējams, ka nākotnē mums vairs nebūs jāiet uz veikalu, lai nopirktu apģērbu, un arī recepšu grāmatas ēdiena pagatavošanai vairs nebūs nepieciešamas! Visas šīs darbības varēšot aizstāt 3D printeris! Ko vēl nākotnē ..