NVA rīko apmācības tiešsaistē “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”
12:00, 15.Decembris, 2020 , Jaunumi , Mūžizglītība

NVA rīko apmācības tiešsaistē “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina izmantot elektroniskās apmācības moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”, kas ikvienam interesantam ir pieejams e-pakalpojumu vietnē http://e-apmaciba.nva.gov.lv ..

Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 ierobežojošajiem pasākumiem
10:46, 15.Decembris, 2020 , Veselība

Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 ierobežojošajiem pasākumiem

Lai skatītu plakātu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā līdz kontrolējamai robežai, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, valdība no š.g. 9...

Lasīt vairāk
Salas novadā pēdējo divu nedēļu laikā reģistrēti 13 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19
09:36, 14.Decembris, 2020 , Veselība

Attēlā: Covid-19 izplatības ķēdes piemērs (SPKC, 2020) Salas novadā pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 reģistrēti 13 saslimšanas gadījumi, pēdējās diennakts laikā reģistrēts viens saslimšanas gadījums. Savukārt kopējais saslimušo ..

Zemgalē nosauc gada krietnākos uzņēmējus, bet cildināšanu atliek līdz pavasarim
08:51, 14.Decembris, 2020 , Uzņēmējdarbība

Zemgalē nosauc gada krietnākos uzņēmējus, bet cildināšanu atliek līdz pavasarim

Zemgalē, kas ir izteikts lauksaimnieku un pārtikas ražotāju reģions, tradicionāli rudenī, kad lauki nokopti un augsne sagatavota nākamajai ražai, Plānošanas reģions un Uzņēmējdarbības atbalsta centrs organizē krietnāko uzņēmēju godināša..

Lasīt vairāk
VUGD atgādina: atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!
09:18, 12.Decembris, 2020 , Veselība

VUGD atgādina: atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!

Laikā, kad uz ūdenstilpēm veidojas ledus kārta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina būt piesardzīgiem, jo ledus kārta joprojām ir ļoti plāna un atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!  Ik gadu ziemas periodā vairāk..

Salas novada domes ārkārtas sēde
11:13, 11.Decembris, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada domes ārkārtas sēde