Lauku atbalsta dienests izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumam
16:29, 24.Septembris, 2019 , Jaunumi , Lauksaimniekiem

Lauku atbalsta dienests izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumam "Ieguldījumi materiālajos aktīvos"

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" saska..

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” izvērtēšanas un noslēguma aktivitātes
15:41, 24.Septembris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” izvērtēšanas un noslēguma aktivitātes

11. septembrī, plkst. 15.00, Biržu pamatskolā norisinājās projekta “Biržu jaunieši var un dara!” noslēguma un izvērtēšanas pasākums. Iesākumā notika atskats uz projekta laikā notikušajām aktivitātēm un projekta mērķie..

Salas novada lauksaimnieks Rihards Kadirovs nominēts

Mūsu novadnieks Rihards Kadirovs nominēts "Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā" balvai

Pasaules Dabas Fonds, sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, rīko konkursa „Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā” apbalvošanas pasākumu. Tā laikā būs iespējams iepazīties ar inovatīviem veidiem, kā lauk..

Kārtējā Salas novada domes sēde
14:09, 23.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE  2019.GADA 26.SEPTEMBRĪ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto septembra mēnesī - 2. Par Salas novada pašvaldības izglītības iestāžu izdevumu un viena..

Lasīt vairāk
6. Jēkabpils atklātais čempionāts orientēšanās sportā un Salas novada velo orientēšanās čempionāts
10:00, 23.Septembris, 2019 , Sports , Nevalstiskās organizācijas

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 2019. gada 12. oktobrī 6. Jēkabpils atklātajam čempionātam orientēšanās sportā Vidējā distancē Laiks un vieta: Čempionāts notiek 2019. gada 12. oktobrī plkst. 12.00 Salas nova..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība saņēmusi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas atbildi par administratīvi teritoriālo reformu
15:08, 19.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Salas novada pašvaldība saņēmusi atbildi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas par administratīvi teritoriālo reformu

Latvijas Republikas Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas (komisija) priekšsēdētājs Kaspars Ģirģerns, pamatojoties uz Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētājas Irēnas Sproģes mutisku informācijas pieprasījumu, &sc..