Speciālisti gūst tūrisma pieredzi Polijā
12:54, 10.Oktobris, 2017 , Projekti , Tūrisms

Speciālisti gūst tūrisma pieredzi Polijā

Salas novada pašvaldība turpina īstenot INTERREG Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības projektu „Ceļo gudri – apmeklē Lietuvu un Latviju” („Travel Smart – visit Lithuania and Latvia”) Nr. LLI..

Lasīt vairāk
Oktobrī notiks lekcijas veselības veicināšanas un slimību profilakses jautājumos
12:24, 06.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Projekti

Salas novada pašvaldības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi 2017.gada oktobrī Aicinām Salas novada iedzīvotājus piedalīties lekciju ciklā sievietēm „Lai dzīvotu”  un vīriešiem par onkoloģiju &..

Atklāta Veselības darbnīca Salas ciema Birzītē

25.augustā Salas pagasta birzītē tika atklāta “Veselības darbnīca Birzītes parkā”. Pasākums noritēja tautiskā gaisotnē. Uz to bija sapulcējušies ne tikai biedrības “Holista” pārstāvj..

ESF finansētā dienas nometne bērniem „Zaļā sala-2017” sākusies
10:28, 16.Augusts, 2017 , Projekti

ESF finansētā dienas nometne bērniem „Zaļā sala-2017” sākusies

16.augustā sākusies pirmā „Radoši izglītojoša dienas nometne bērniem „Zaļā sala-2017” Salas ciemā’’ projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/048 „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profila..

Lasīt vairāk
Jaunieti, maini dzīvi – piedalies projektā „PROTI un DARI”!
10:22, 03.Augusts, 2017 , Projekti , Jaunatne

Jaunieti, maini dzīvi – piedalies projektā „PROTI un DARI”!

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam projektā „PROTI un DA..

Projekta “Veselības darbnīca Birzītes parkā” atklāšana

Biedrība “Holista” informē, ka šobrīd jau pabeigti plānotie projekta “Veselības darbnīca Birzītes parkā” būvdarbi Salas ciema Birzītē un tiek gatavots atklāšanas pasākums. 2016.gada nogalē jau tika publicē..