Uzņēmumu aptauja, par pieredzi ar tiesiskas aizsardzības procesa piemērošanu
12:05, 18.Oktobris, 2018 , Uzņēmējdarbība

Uzņēmumu aptauja, par pieredzi ar tiesiskas aizsardzības procesa piemērošanu

Finanšu grūtības ir neatņemama uzņemējdarbības sastāvdaļa, ar ko saskaras visi uzņēmumi - vai nu pietrūkst naudas pašiem, vai arī mēdz nemaksāt debitori. Tas, kā uzņēmumi tiek ar to galā, ir atkarīgs gan no pašu lēmumiem, gan daž..

Salas vidusskolā Zinātnes diena
11:58, 17.Oktobris, 2018 , Izglītība

Salas vidusskolā Zinātnes diena

Plkst. 9.10 sāksies svinīgā līnija; No plkst. 10.00 līdz 15.30 notiks izzinošas un radošas nodarbības sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāli un Salas vidusskolas absolventiem.  RTU Cēsu filiāle ir Rīgas Tehniskās u..

Uzņēmējiem par nodokļiem un digitālo mārketingu
11:52, 17.Oktobris, 2018 , Mūžizglītība , Uzņēmējdarbība

Uzņēmējiem par nodokļiem un digitālo mārketingu

Lieliska iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem papildināt savas zināšanas par nodokļiem un digitālo mārketingu. Mācības notiks š.g. 1. un 2. novembrī Jēkabpilī, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas (JAK) dienesta viesnīcas sēžu zā..

11:48, 17.Oktobris, 2018 , Dažādi

"Taurē", ja redzi viltus ziņu!

Viltus ziņas ir kā sērga, kas strauji izplatās internetā un sociālajos tīklos, radot dezinformāciju un maldus sabiedrībā. Lai cīnītos ar dalīšanos ar viltus ziņām, veicinātu medijpratību un kritisko domāšanu īpaši jauniešu..

Darba devēji var pieteikt apmācībai nepieciešamos darbiniekus
11:36, 17.Oktobris, 2018 , Mūžizglītība , Uzņēmējdarbība

Darba devēji var pieteikt apmācībai nepieciešamos darbiniekus