Būsim pateicīgi , ja aizpildīsiet divas īsas aptaujas par gripu un Covid-19
11:27, 21.Decembris, 2020 , Dažādi , Veselība

Būsim pateicīgi , ja aizpildīsiet divas īsas aptaujas par gripu un Covid-19

Šobrīd daudzi salīdzina Covid-19 ar sezonālo gripu, lai arī arvien vairāk tiek runāts par to, ka gripa un Covid-19 nav salīdzināmas infekcijas. Vai sabiedrība ir pietiekami informēta par atšķirībām un kas ir bīstamāks – gripa vai ..

Radītas paplašinātas iespējas nodot Covid-19 analīzes
10:35, 21.Decembris, 2020 , Jaunumi , Veselība

Radītas paplašinātas iespējas nodot Covid-19 analīzes

Sākot ar 19. decembri, līdz pat 3. janvārim iedzīvotājiem Covid-19 analīzes būs iespējams nodot arī bez ārsta nosūtījuma, ja ir parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, ..

No 21. decembra slēgtas Salas novada bibliotēkas
18:52, 18.Decembris, 2020 , Novada ziņas , Kultūra

No 21. decembra slēgtas Salas novada bibliotēkas

Informējam, ka laika posmā no 2020. gada 21. decembra līdz 2021. gada 11. janvārim slēgtas visas Salas novada bibliotēkas. Nenotiek arī grāmatu izsniegšana un piegāde mājās. Šāda kārtība ieviesta, sekojot jaunākajam valdības lēmuma..

Lasīt vairāk
No 21. decembra kultūrvietas un kultūras pakalpojumi iedzīvotājiem pieejami tikai attālināti
12:33, 18.Decembris, 2020 , Kultūra

Lai mērķtiecīgi cīnītos ar Covid-19 pandēmijas izplatību Latvijā un kopīgiem spēkiem radītu apstākļus, kuros vīrusa izplatība sabiedrībā tiek apturēta, valdība lēmusi no š.g. 21. decembra visas kultūrvietas klātienes apmeklējumam slēgt un kult..

Lasīt vairāk
Trīs nedēļu laikā ievērojami jāsamazina cilvēku kustība – dāvināsim viens otram veselību

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA Avots: Veselības ministrija No 21. decembra uz trim nedēļām noteiktie drošības pasākumi būs vērsti uz to, lai ikviens no mums satiktu pēc iespējas mazāk citu cilvēku ārpus savas mājsaimniecības. Tā mēs pasargāsim sevi ..

Ziņu aprite par Covid-19 sociālajos tīklos: Valda emocijas, ne fakti
12:29, 15.Decembris, 2020 , Dažādi , Veselība

Ziņu aprite par Covid-19 sociālajos tīklos: Valda emocijas, ne fakti

Iedzīvotāji sociālajos medijos bieži dalās ar tām ziņām, kuras izraisījušas viņos kādas spēcīgas emocijas, tomēr par tālāk nodotās informācijas patiesumu ne vienmēr pārliecinās. Daļa cilvēku ne tikai nezina, kā noteikt, cik uzticams ir informā..