Apstiprināti divi ELFLA finansēti projekti
12:58, 04.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Projekti

Apstiprināti divi ELFLA finansēti projekti

Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprinājusi divus Salas novada pašvaldības projektus, kas iesniegti Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA..

Lasīt vairāk
Turpinās Sabiedrības virzītas vietējās attīstības (SVAA) projekts Salas ciema drošumam
12:24, 04.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Projekti

Septembrī tiek turpināti būvniecības darbi projektā “Salas ciema drošumam - reljefa atbalstošo sienu un gājēju celiņa pārbūve“, kas apstiprināts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku at..

Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī taps jauns vides objekts
10:06, 04.Septembris, 2020 , Kultūra , Projekti , Tūrisms

Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī taps jauns vides objekts

Lai Zemgales plānošanas reģions (ZPR) saturiski veiksmīgi realizētu Interreg V-A Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam apstiprinātu projektu LLI-447 “Starptautiskā kultūras tūrisma maršruta “B..

NVA EURES konsultantu padomi darba meklētājiem
13:30, 02.Septembris, 2020 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

NVA EURES konsultantu padomi darba meklētājiem

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” Lai pieteiktos darbam Latvijā, pretendentam ir jāiesniedz savs dzīves un darba apraksts (CV), visbiežāk nosūtot to uz darba devēja e-pastu. CV ir jānorāda darba pieredze, kval..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība līdzdarbojas projektā jaunatnes jomas attīstībai “KOPĀ vienā virzienā”
13:03, 02.Septembris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Krustpils novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jauna..