Par Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darba organizāciju ārkārtējās situācijas apstākļos
10:45, 24.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.1. un 4.8., 4.34., 4.35. un 4.36. apakšpunktos minēto, informējam, ka Pilsonības un migrācijas lietu pārva..

2020. gads pasludināts par Starptautisko augu veselības gadu
10:37, 24.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Lauksaimniekiem

2020. gads pasludināts par Starptautisko augu veselības gadu

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) 2020. gadu pasludinājusi par starptautisko augu veselības gadu, kas ir vienreizēja iespēja, lai palielinātu globālo izpratni par to, kā augu veselības aizsardzība var palīdzēt mazināt badu, aizsargāt vidi un..

Lasīt vairāk
ALTUM krīzes skartajiem uzņēmējiem nodrošinās divus atbalsta instrumentus: garantijas banku kredītu brīvdienām un apgrozāmos līdzekļus darbības uzturēšanai
10:22, 24.Marts, 2020 , Uzņēmējdarbība

Attīstības finanšu institūcija ALTUM uzņēmējiem, kuriem radušās objektīvas grūtības ar kredītiestādēs uzņemto saistību izpildi, piedāvās kredīta garantijas, kas ļaus bankām atlikt pamatmaksājumu summas uz laiku līdz diviem gadiem..

Lasīt vairāk
Pacientu skaits ar apstiprinātu COVID-19 novados (23. marts)
09:45, 24.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Pacientu skaits ar apstiprinātu COVID-19 novados (23. marts)

Iepriekšējā diennaktī veikti 987 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, infekcija apstiprināta 41 cilvēkam. Līdz šim Latvijā kopā veikti 6114 izmeklējumi personām ar aizdomām par Covid-19, apstiprināt..

Pienākumi personām, kas atgriežas no COVID-19 skartajām valstīm
09:34, 24.Marts, 2020 , Dažādi , Veselība

Pienākumi personām, kas atgriežas no COVID-19 skartajām valstīm

► Iedzīvotājiem 14 dienas pēc atgriešanās Latvijā jānovēro savs veselības stāvoklis un divas reizes dienā (no rīta un vakarā) jāmēra ķermeņa temperatūra. ► Jāzvana uz 8303, ja parādās viegli saslimšanas simptomi, lai pieteik..

Lasīt vairāk
Reliģisko savienību (baznīcu) darbība ārkārtējās situācijas laikā

Pagājušajā nedēļā Tieslietu ministrijā notika sanāksme ar reliģisko savienību (baznīcu) pārstāvjiem, lai pārrunātu valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un ieviestos ierobežojumus. Sanāksmē uzsvēra, ka arī krīzes laikā iedzīvotā..