Salas novada domes kārtējā sēde
11:28, 28.Oktobris, 2019 , Jaunumi

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2019.GADA 31.OKTOBRĪ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto oktobra mēnesī   2. Par Salas novada izglītības iestāžu interešu izglītībai piešķir..

Lasīt vairāk
Izcilais gleznotājs Roberts Konstantīns Švēde no brīvmākslinieka Sanktpēterburgā līdz muižnieka titulam Sēlpilī
16:19, 22.Oktobris, 2019 , Kultūra

Attēlā: Roberta Konstantīna Švēdes gleznotais Jekaterinas Lazarevas portrets (1844. gads) Sēlpils pagasts bieži vien dēvēts par septiņu profesoru pagastu. Tomēr šis vēsturiski bagātais pagasts var lepoties arī ar māksliniekiem, kuri net..

Lasīt vairāk
Informatīvs pasākums darba devējiem par personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001 (turpmāk – projekts) 2019. gada 14. novembrī Rīgā, &n..

Lasīt vairāk
Salas bibliotēkā Sēlijas novadu apvienības kopīgi veidotā izstāde “SĒLIJAI BŪT”
11:40, 22.Oktobris, 2019 , Kultūra

Salas bibliotēkā Sēlijas novadu apvienības kopīgi veidotā izstāde “SĒLIJAI BŪT”

Šī gada 28. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ar daudzveidīgu sarunu un aktivitāšu programmu notika pasākums "Sēlijai būt!" jeb Sēlijas diena Gaismas pilī. Tā aktualizēja jautājumu par Sēlijas kā atsevišķa reģio..

Lasīt vairāk
Valsts vides dienests informē par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu valsts nozīmes ūdensnotekai Podvāze
11:37, 22.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Attēlā: Podvāze pie Biržiem Salas novada pašvaldība saņēma no Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldes informatīvo paziņojumu par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu valsts nozīmes ūdensnotekai Podvāze. PD..

Lasīt vairāk
No valsts puses paredzamais Jēkabpils jaunais novads pēc reformas: aplēses par mandātu sadalījumu
13:42, 18.Oktobris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Sabiedrisko mediju portāls lsm.lv veicis pētījumu, kā pēc jaunās novadu reformas tiktu sadalīti deputātu mandāti 2021.gada pašvaldību vēlēšanās jaunajā Jēkabpils novadā. Pētīj..