Projekta “Salas novada jaunieši”  aktivitātes vasarā
13:23, 11.Jūnijs, 2020 , Projekti , Jaunatne

Projekta “Salas novada jaunieši” aktivitātes vasarā

Projekta “Salas novada jaunieši”  ietvaros aicinām jauniešus vecumā no 13-18 gadiem uz jauniešu aktivitātēm arī vasarā, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku un apgūtu arī ko jaunu. Jūnijā projekta ietvaros plānota..

Salas novadā dzīvojošie skolēni var pieteikties brīvprātīgajam darbam vasarā
12:36, 11.Jūnijs, 2020 , Novada ziņas , Dažādi , Jaunatne

Salas novadā dzīvojošie skolēni var pieteikties brīvprātīgajam darbam vasarā

Salas novada pašvaldības dome, pamatojoties uz nolikumu “Par skolēnu brīvprātīgā darba organizēšanu vasaras brīvlaikā Salas novada pašvaldībā”, paredz, ka skolēnu brīvprātīgais darbs pašvaldībā tiek organizēts ..

Lasīt vairāk
Izdota rokasgrāmata par labu lauksaimniecības praksi amonjaka emisijas samazināšanai Latvijā
12:02, 11.Jūnijs, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Zemkopības ministrija, vadoties pēc ieteikumiem, kas sniegti ANO EEK 2014.gada Pamatkodeksā par labu lauksaimniecības praksi amonjaka emisiju ierobežošanai un sadarbībā ar lauksaimniecības nozares ekspertiem no Latvijas Lauksaimniecības univer..

Lasīt vairāk
Dīķis privātā saimniecībā. Ko der zināt, pirms to rakt

Pirms ķerties pie dīķa rakšanas zemes īpašniekam nepieciešams iecerēto darbību saskaņot ar vietējo pašvaldību un saņemt citu iestāžu atļaujas un licences. Ūdenstilpes esamība īpašumā vai tā tuvumā palielina pa&scaro..

Lasīt vairāk
Dīkstāves pabalsti un citi nodokļu jomas atbalsta pasākumi pēc ārkārtējās situācijas beigām
09:19, 11.Jūnijs, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Šī gada 10. jūnijā spēkā stājies "Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likums", kurš paredz saglabāt vairākus Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētos nodokļu jomas atbalsta pasākumus. Dīkstāves pabalsts..

Mācību gada noslēgums apkārtnes novadu izglītības iestādēs
16:38, 10.Jūnijs, 2020 , Izglītība

Mācību gada noslēgums apkārtnes novadu izglītības iestādēs

Lai apsveikumu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!   Mācību gada noslēgums novadu izglītības iestādēs Ir noziedējušas ābeles. Šobrīd ceriņu smarža kāpj debesīs. Laiks tūlīt, tūlīt iebridīs vasarā. Mēs pīsim margrietiņ..