Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2019
16:40, 06.Marts, 2019 , Jaunumi , Projekti

Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2019

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) izsludina Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas – 2019 projektu konkursu. Prog..

Lasīt vairāk
Salas vidusskola piedalīsies Zemgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
16:02, 06.Marts, 2019 , Izglītība

8. martā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notiks Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferences posms - Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference, kas sāksies plkst. 9.30 Jelgavas pilī (Lielā iela..

Lasīt vairāk
Izdots tūrisma buklets “Ceļo gudri: Apmeklē Lietuvu un Latviju”
14:02, 06.Marts, 2019 , Projekti , Tūrisms

Izdots tūrisma buklets “Ceļo gudri: Apmeklē Lietuvu un Latviju”

Salas novada pašvaldība no 2017. gada maija sadarbībā ar partneriem: Anīkšču, Biržai un Krekenavas dabas parku administrācijām (Lietuva), Jēkabpils , Ilūkstes un Viesītes novadu pašvaldībām īsteno Interreg Latvijas- Lietuvas pārr..

Lasīt vairāk
Aizvadīta Salas vidusskolas skolēnu mobilitātes 3. starptautiskā sanāksme Kauhajoki, Kauhajoen lukio, Somijā
08:26, 06.Marts, 2019 , Izglītība , Projekti

No 19. līdz 26.janvārim Salas vidusskolas skolnieces Railija Ieva Kačanova, Daniela Krasovska, Undīne Marija Voino no 7.klases un Adriāna Turlaja, Evelīna Taškāne, Kristīne Kozuliņa no 8.klases, kā arī skolotāja Inese Sauska un skolas b..

Lasīt vairāk
Paziņojums par rūpnieciskās zvejas tiesību nomas izsoli
19:03, 05.Marts, 2019 , Novada ziņas

AKTUALIZĒTS Paziņojums par rūpnieciskās zvejas tiesību nomas izsoli

Salas novada pašvaldība paziņo, ka tiek rīkota rūpnieciskās zvejas tiesību nomas pašpatēriņa zvejai Daugavā un Pļaviņu ūdenskrātuvē izsole. Izsole notiks 2019. gada 12. martā plkst. 10.00 Salas novada pašvaldības ēkā Susējas ielā..

Lasīt vairāk
Lai saņemtu braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportlīdzeklī, no 2020. gada katram daudzbērnu ģimenes loceklim būs nepieciešama personificēta karte
13:48, 05.Marts, 2019 , Dažādi

Latvijā arvien vairāk daudzbērnu ģimenes locekļi, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālajā maršrutu tīklā, lieto Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” un saņem braukšanas maksas atvieglojumus. ..