Valsts zivju fonds Salas novada pašvaldībai atbalstījis projektu
13:39, 21.Maijs, 2021 , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

Valsts zivju fonds atbalstījis projektu

Attēlā: Vīķezers, pašvaldības arhīvs     Aprīlī Zivju Fonda padomes sēdē apstiprināja Salas novada pašvaldības iesniegto projektu “Zivju resursu pavairošana un atražošana Salas novada Vīķu ezerā 2021. gadā&..

Lasīt vairāk
Apstiprināts sabiedriskā labuma projekts Salas novadā
13:05, 21.Maijs, 2021 , Novada ziņas , Projekti

Apstiprināts sabiedriskā labuma projekts

Attēlā: Sēlpils kapu galvenie vārti        Apstiprināts projekts “Infrastruktūras pilnveidošana - iedzīvotāju drošumspējas palielināšanai Salas novadā”, kas iesniegts Eiropas Savienības Eiropas Lau..

Atsākti ceļa pārbūves darbi Sēlpils pagastā
12:45, 21.Maijs, 2021 , Novada ziņas , Projekti

Atsākti ceļa pārbūves darbi Sēlpils pagastā

Aprīļa beigās pēc tehnoloģiskā pārtraukuma ir atsākti būvdarbi objektā “Pašvaldības ceļa Se2 Vanagi- Rugāji posma pārbūve”. Paveiktie darbi, kas paredzēti būvprojektā: nozāģēti visi koki un krūmi; noņemts ceļa apaugums un augu zeme..

Lasīt vairāk
Aicina piedalīties tiešsaistes konferencē un seminārā “Atbalsta personas lēmumu pieņemšanā pakalpojums”

Labklājības ministrija aicina pieteikties tiešsaistes konferencei 14.06.2021. un semināram 17.06.2021.  “Atbalsta personas lēmumu pieņemšanā pakalpojums”, kas tiek rīkoti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.2.2..

Salas novada Jauniešu dome aicina piedalīties fotokonkursā
12:43, 19.Maijs, 2021 , Kultūra , Jaunatne

Salas novada Jauniešu dome aicina piedalīties fotokonkursā

Kura ir TAVA vieta Salas novadā? Piedalies un parādi, cik mūsu novads ir skaists! Norādes meklē afišā!

Piesakies orientēšanās sacensībām Salas novadā
12:28, 19.Maijs, 2021 , Sports