Aptauja par cilvēku ar invaliditāti iesaistīšanos sportā
10:20, 03.Septembris, 2019 , Sports , Veselība

Aptauja par cilvēku ar invaliditāti iesaistīšanos sportā

NO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām 30. panta 5. daļā ir noteiktas personas ar invaliditāti tiesības piedalīties atpūtas, brīvā laika un sporta pasākumos. Šīs aptaujas rezultāti Labklājības ministrijai un citiem palīdzēs novērt..

Apmācības “Sirdsdarbs” Sēlijas novadu jauniešiem
09:46, 03.Septembris, 2019 , Dažādi , Jaunatne

Apmācības “Sirdsdarbs” Sēlijas novadu jauniešiem

No 24. līdz 25. augustam Jēkabpils novadā, biedrībā “Ūsiņš”, notika neformālās izglītības apmācības “Sirdsdarbs”, kur galvenā sarunu tēma bija darbs, uz kuru ne tikai doties, lai saņemtu algu, bet kurš iedvesmotu..

Lasīt vairāk
UNESKO mantojuma sarakstā iekļautais Strūves ģeodēziskā loka punkts
15:00, 02.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Tūrisms

"Eiropas Kultūras mantojuma dienas 2019" pasākums pie Strūves ģeodēziskā loka punkta "Arbidāni" Salas novada Sēlpils pagastā

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde, kā nozīmīgu restaurācijas piemēru, Eiropas kultūras mantojuma dienās 2019 izvirzījusi UNESCO mantojuma sarakstā iekļauto Strūves ģeodēziskā loka punktu "Arbidāni", Sēlpils pagastā, Salas novadā, kur&sc..

Karjeras atbalsta pasākumi skolēniem Salas vidusskolā
11:09, 02.Septembris, 2019 , Izglītība , Projekti

Karjeras atbalsta pasākumi skolēniem Salas vidusskolā

Lai uzlabotu pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem Salas vidusskolā, izglītības iestāde no 2016. gada janvāra iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda finansētā projektā ’’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs&rs..

Lasīt vairāk
Par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības iniciatīvu portālā ManaBalss.lv
09:46, 02.Septembris, 2019 , Izglītība

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (turpmāk - LIZDA) jau daudzu gadu garumā norāda valsts un pašvaldību institūcijām, ka pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi saskaras ar nevienlīdzību darba slodzes veidošanās pri..