Oktobra aktualitātes projektā “Salas novada jaunieši”

Oktobrī projekta “Salas novada jaunieši” ietvaros aktivitātes notika gan Biržu, gan Salas ciemā.  Salā notikušas sekojošas aktivitātes: 1.Oktobrī notika Jauniešu domes sēde, kuras laikā jaunieši plā..

Lasīt vairāk
 Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” balsojumā, Zemgales reģionā viena no līderēm ir Salas novada pašvaldība
11:08, 31.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Turpinās iedzīvotāju balsošana Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” pirmajā kārtā. Noskaidroti iedzīv..

Salas vidusskolā norisinājās Karjeras nedēļa
21:41, 30.Oktobris, 2019 , Izglītība , Projekti

Salas vidusskolā norisinājās Karjeras nedēļa

No 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados, tostarp Salas novadā, norisinājās Karjeras nedēļa. Šī gada tēma bija nākotnes profesijas un prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas laikā, Salas vid..

Lasīt vairāk
Demokrātijas sargi no Strasbūras vērtēs demokrātijas principu ievērošanu ATR gaitā
20:17, 30.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Eiropas Padomes (EP) Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa Monitoringa komiteja, pamatojoties uz Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vēstuli, lēmusi rīkot faktu noskaidrošanas vizīti Latvijā, lai gūtu padziļinātu priek&scaron..

Spēlfilma
12:48, 28.Oktobris, 2019 , Kultūra

Spēlfilma "Jelgava `94" skatāma Salas kultūras namā 31. oktobrī

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Līdz 16 g.v. - neiesakām    LABOTS DATUMS! Tehnisku iemeslu dēļ seanss nenotika, noteikts jauns datums un pazemināta ieejas biļetes cena! Ceturtdien, 31. oktobrī plkst. 19...