Interesenti devās pārgājienā
12:22, 25.Jūnijs, 2020 , Sports , Tūrisms

Interesenti devās pārgājienā "Caur Salu uz salu"

Pirms Jāņiem gandrīz 70 soļotāju devās Jēkabpils Sporta centra organizētajā vakara pārgājienā "Caur Salu uz salu".  Distance - 15 km.  Pārgājiena laikā tika šķersoti četri tilti - Pelītes tilts, gājēju tilts pār Ziemeļsusēj..

30. jūnijā Zemgales  uzņēmējdarbības vebinārs
10:28, 25.Jūnijs, 2020 , Uzņēmējdarbība

30. jūnijā Zemgales uzņēmējdarbības vebinārs

Balstoties uz uzņēmēju interesi par finansējuma piesaisti savam uzņēmumam, aicinām pieslēgties vebināram Biznesa iespējas pēc-Covid-19 ērā, kas notiks 30. jūnijā no pl.11.00-12.00 ZOOM platformā sājā saitē https://us02web.zoom.us/j/82607283..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība sveic Līgo svētkos!
11:14, 19.Jūnijs, 2020 , Novada ziņas , Kultūra

Salas novada pašvaldība sveic Līgo svētkos!

Pļavas zied, dienas ir garas, vakari – silti. Vasara beidzot ir uz palikšanu! Pavisam drīz – 21. jūnijā – būs vasaras saulgrieži. Un līdz ar saulgriežiem nāks arī vasaras maģiskākais vakars – Līgo svētki! Latvieši šos svētkus mīl un patiesi gaida. Dr..

Kārtējā Salas novada domes sēde
10:47, 19.Jūnijs, 2020 , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde