Pedagogiem un studentiem iespēja saņemt brilles bez maksas
14:20, 04.Septembris, 2020 , Jaunumi , Izglītība , Veselība

Pedagogiem un studentiem  iespēja saņemt brilles bez maksas

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Sagaidot jauno mācību gadu, optikas veikals “OptiO” realizē sociālās atbildības programmu, dāvinot brilles studentiem un pedagogiem. Līdz pat 30. septembrim studentiem, bez vec..

Lasīt vairāk
Uzsāk ēkas pārbūvi sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidei Salas novadā
13:16, 04.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Projekti

Eiropas Savienības fonda projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai Salas novadā” ietvaros, Publisko iepirkumu likuma noteiktajā kārtībā, ir noslēdzies atklāts konkurss. Augustā pa&sca..

Apstiprināti divi ELFLA finansēti projekti
12:58, 04.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Projekti

Apstiprināti divi ELFLA finansēti projekti

Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprinājusi divus Salas novada pašvaldības projektus, kas iesniegti Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA..

Lasīt vairāk
Turpinās Sabiedrības virzītas vietējās attīstības (SVAA) projekts Salas ciema drošumam
12:24, 04.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Projekti

Septembrī tiek turpināti būvniecības darbi projektā “Salas ciema drošumam - reljefa atbalstošo sienu un gājēju celiņa pārbūve“, kas apstiprināts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku at..

Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī taps jauns vides objekts
10:06, 04.Septembris, 2020 , Kultūra , Projekti , Tūrisms

Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī taps jauns vides objekts

Lai Zemgales plānošanas reģions (ZPR) saturiski veiksmīgi realizētu Interreg V-A Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam apstiprinātu projektu LLI-447 “Starptautiskā kultūras tūrisma maršruta “B..