Ekspluatācijā nodots grants ceļš Sēlpils pagastā
12:15, 06.Decembris, 2018 , Novada ziņas , Projekti

Ekspluatācijā nodots grants ceļš Sēlpils pagastā

Ekspluatācijā ir nodots grants ceļš Se6 Sēlpils pagastā.  Būvatļauja Krustpils novada būvvaldē šī ceļa pārbūvei tika saņemta 2018. gada 24.jūlijā, bet akts par objekta nodošanu ekspluatācijā parakstīts šā gada 16.nove..

Aptauja mežu īpašniekiem

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMIB) ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu realizē projektu "Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņem&scar..

Salas novada pašvaldībā uzņemti viesi
13:48, 05.Decembris, 2018 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldībā uzņemti viesi

5. decembrī Salas novada pašvaldībā pieredzes apmaiņā izglītības jautājumos tika sagaidīti Iecavas novada pašvaldības darbinieki - administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs, izpilddirektora vietnieks Normunds Vāvers, Juri..

Lasīt vairāk
 Salas novada „Gada uzņēmējs Zemgalē 2018”
14:05, 04.Decembris, 2018 , Novada ziņas

Salas novada „Gada uzņēmējs Zemgalē 2018”

Jau trešo reizi Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar reģiona 22 pašvaldībām novembra pēdējā piektdienā Rundāles pilī organizēja aktīvo, radošo un godprātīgo uzņēmēju godināšanu.  No Salas novada konkursam t..

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ienāk Salas novada pašvaldības skolās
09:46, 06.Novembris, 2018 , Izglītība , Projekti

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ienāk Salas novada pašvaldības skolās

Salas novada pašvaldība 5. novembrī noslēgusi līgumu ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu programmas “Latvijas skolas soma” īstenošanai. Kultūras ministrija prog..

Lasīt vairāk
Svin Salas vidusskolas pamatakmens iemūrēšanas gadadienu un atzīmē Zinātnes dienu
21:11, 26.Oktobris, 2018 , Izglītība

Katru brīdi kaut kur kādā prātā piedzimst kāda ideja. Zemē tiek iemesta sēkliņa, kas drīzumā izaug par, piemēram, koku. Pirms 45 gadiem 18.10.1973. tika iemūrēts pirmais pamatakmens Salas vidusskolas jaunās ēkas..